فهرست

دنی آلوس: پاری سن ژرمن باشگاه بزرگی است

آی اسپورت-دنی آلوس، مدافع بارسلونا، در مصاحبه اخیرش با بیان این که پاری سن ژرمن \"باشگاه بزرگی است\" و گمانه زنی ها درمورد انتقال احتمالیش به این تیم را افزایش داد.

گفته می شود باشگاه فرانسوی خواهان جذب مدافع باتجربه برزیلی از غول های کاتالونیا در انتهای این فصل است.به نظر می رسد این مدافع 31 ساله با توجه به انتقادات زیادی که فصل گذشته از او شد از شرایطش در بارسلونا راضی نباشد و مایل است فصل بعد در تیم لورن بلان حضور داشته باشد.

این مدافع که به همراه سویا و بارسلونا تمام جام های ممکن در اسپانیا را برده است اعلام کرد که از انتقال به یک تیم دیگر استقبال خواهد کرد چون باعث می شود رقابت جدیدی را در زندگیش تجربه کند.

او در این باره به مجله سورفیس گفت:\"من همیشه از رقابت و جنگیدن استقبال می کنم، در حقیقت من برای جنگیدن به دنیا آمده ام و اگر این حس جنگجویی باعث شود که جای دیگری بروم از آن استقبال خواهم کرد.\"

وقتی از او درباره انتقال احتمالی به پاریس پرسیده شد او گفت:\"پاریس؟آنها باشگاه بزرگی هستند و من عاشق بازی کردن برای باشگاه های بزرگ هستم. این رویایی هست که من همیشه داشته ام.همیشه می خواستم در باشگاه هایی بازی کنم که حس جنگیدن و رقابت را در من به وجود بیاورند و پی اس جی یکی از این باشگاه هاست.وقتی در تیم ملی کنار هستیم درباره باشگاه ها هم صحبت می کنیم.همه ی باشگاه های بزرگ به بازیکنان زیادی پیشنهاد می دهند، که پی اس جی یکی از آنهاست. من با سیلوا صحبت کردم او از بودن در آنجا راضی است.\"

 

     
آی اسپورت
2014-06-06 18:11:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر