فهرست
گزارش روز: بازیکنان ایران چقدر کشور برزیل را می شناسند؟
گزارش روز: بازیکنان ایران چقدر کشور برزیل را می شناسند؟

گزارش روز: بازیکنان ایران چقدر کشور برزیل را می شناسند؟

آی اسپورت- از روزی که تیم ملی ایران وارد برزیل شده، رسانه های محلی نگاهی ویژه به این داشتند و از جنبه های مختلف شرایط تیم ایران را مورد بررسی قرار داده اند.از جمله یکی از سایت های برزیلی که تلاش کرده به این سوال پاسخ دهد که بازیکنان ایران چقدر از برزیل شناخت دارند و اوقات فراغت شان را چگونه سپری می کنند. این گزارش را به طول کامل در ادامه بخوانید:

\" کاروان تیم ملی ایران برای حضور در رقابت های جام جهانی فوتبال وارد برزیل شد.بازیکنان این تیم در این باره به رسانه های برزیلی گفتند که شناخت چندانی از برزیل ندارند و به همین دلیل برنامه ای هم برای گذراندن اوقات فراغتشان در سائوپائولو ندارند.اما اطلاعاتی به آنها برای  اوقات فراغتشان و هنگامی که تمرین نمی کنند توسط میزبان برزیلی به آنها داده شده است.

مسعود شجاعی در این باره  گفت: \" واقعیت این هست که ما چیز زیادی درباره برزیل نمی دانیم. من با یک برزیلی هم تیمی بوده ام درباره برزیل من فقط فوتبال این کشور و سامبا را می شناسم. می دانم برزیل سواحل زیبایی دارد و کشور فوق العاده زیبایی است.

اولین سفر تیم ایران به کوریتیبا برای بازی مقابل تیم ملی نیجریه در آرنا بایژادا خواهد بود پنج روز پس از آن برای بازی با آرژانتین به بلوهوریزنته  و در آخرین بازی گروهی برای مقابله با بوسنی تیم ایران به سالوادور خواهد رفت.

جهانبخش در این باره گفت:\" ما از این کشور چیز زیادی نمی دانیم، اما شنیده ایم که برزیل کشور رقص ها و فستیوال های زیادی است، در برزیل همه عاشق فوتبال هستند و برزیل همیشه فوتبالیست های خوبی داشته است.

ادو گاسپار، کمک کی روش، به همراه چند نفر دیگر \"مهمانان\" ایرانی را برای داشتن برنامه ی خوب در اوقات فراغت راهنمایی خواهند کرد. ایران در طول این رقابت ها دو جلسه در اغلب  روزهای هفته تمرین خواهد داشت که جلسه صبح  به تمرین در سالن بدنسازی و بعدازظهر کار با توپ است. تیم ایران  آخرین بازی دوستانه اش را قبل از شروع جام جهانی شنبه هفته آینده در برابر ترینیداد و توباگو در کورینتیانس انجام خواهد داد.

     
آی اسپورت
2014-06-06 19:10:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر