فهرست
متن سوزناک عکاس فقید خطاب به علی پروین: ببخشید که نتوانستم جبران کنم
متن سوزناک عکاس فقید خطاب به علی پروین: ببخشید که نتوانستم جبران کنم

متن سوزناک عکاس فقید خطاب به علی پروین: ببخشید که نتوانستم جبران کنم

آی اسپورت – روز گذشته مراسم ختم کامیار سعادت  عکاس باسابقه و قدیمی مطبوعات ورزشی در مسجد الغدیر تهران برگزار شد.در این مراسم برخی چهره های شاخص فوتبال و هنر  به علاوه اهالی رسانه حضور داشتند.
به غیر از علی پروین که با مرحوم سعادت رابطه خیلی خوب و نزدیکی داشت چهره هایی مثل حبیب کاشانی،حمید استیلی،علی کریمی،پایان رافت ،علی لطیفی هم در مراسم حضور داشتند.اقبال واحدی،بهمن مفید و مرضیه برومند هم از چهره های نام آشنای تلویزیون و هنر در این مراسم شرکت کردند.
نکته جالب این مراسم قرائت نامه  ای بود که سعادت چند روز قبل از مرگش نوشته بود.در این متن کوتاه و سوزناک مرحوم سعادت از اهالی رسانه و مطبوعات تشکر کرده بود  ضمن اینکه خطاب به پروین هم جملات جالبی به کار برده بود.در این متن سعادت نوشته بود پروین از نوجوانی برایش حکم پدری را ایفا کرده و حالا که فرصتی نشده تا  زحماتش را جبران کند از او عذر می خواهد.
نکته دیگر اینکه در حاشیه این مراسم خانواده سعادت از اینکه باشگاه پرسپولیس هیچ نمانده ای در این مراسم نداشته و حتی یک برنر تسلیت هم به محل نفرستاده بودند گلایه داشتند.حتی حمید استیلی هم به خاطر دوستی با عکاس فقید و همکاری با او در استیل آذین در این مراسم شرکت کرده بود و نماینده باشگاه به حساب نمی آمد.
     
آی اسپورت
2014-06-06 19:15:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر