فهرست
ادعای نشریه اکسپرس؛ توافق اولیه رویس با بارسا
ادعای نشریه اکسپرس؛ توافق اولیه رویس با بارسا

ادعای نشریه اکسپرس؛ توافق اولیه رویس با بارسا

آی اسپورت - امروز نشریه بریتانیایی اکسپرس فاش ساخت که مارکو رویس ستاره 24 ساله تیم دورتموند برای پیوستن به بارسلونا با آندونی سوبی سارتا به توافق شفاهی رسیده است. 

مدیر ورزشی بارسا امروز رسما اعلام کرد که این باشگاه قصد به خدمت گرفتن سرخیو آگرو را ندارد و تمام توان خود را برای جذب رویس بکار خواهد گرفت. بنا به ادعای اکسپرس رقم فسخ قرار داد رویس 34.5 میلیون یورو است با این وجود بارسلونا امیدوار است تا دورتموند برای فروش ستاره اش با بارسا بر سر میز مذاکره بنشیند و بدین ترتیب باشگاه کاتالانی بتواند از آلمانی ها تخفیف بگیرد.

در غیر این صورت بارسا حاضر است تا رقم فسخ قرارداد را بپردازد . اما بزرگترین مشکل بارسا این است که دورتموند پس از رفتن لواندفسکی در این فصل و گوتسه در فصل گذشته قصد ندارد تا یک ستاره ارزشمند دیگرش را نیز از دست بدهد . باید دید که بارسا این مانع بلند را چگونه پشت سر می گذارد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-06 23:17:03
نظر دهید

۵ نظر
آکادمی کوش پس؟
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۲
تیو بهترینه!
REAL 11
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۲۹
تا رئال میخواد بازیکن بگیره بارسا سریع دست میذاره روش. راکیتیچ و رویس رو میخوان با همین روش از نا بگیرن.
بارسا بارسلون بارسلونا
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۴
یجور میگند اکادمیتون کو انگار تیم محلیه که با چند تا جوون بیاند تو مسابقات محله ها شرکت کنند! برادر جان بارسا ستاره میخره در کنارس جووناش رو هم پرورش میده تا چند سال دیگه مثل مسی و ژاوی و پیکه و اینستیا و ... بیان تو تیم اصلی! گرفتی چی شد؟! بعدشم اگه تو دارغوز اباد گینه بیسائو ی بازیکن تو مسابقه بین روستاها هتریک کنه فرداش رئال بهش پیشنهاد میده پس اینقدر نگید بازیکنی که رئال میخواست رو بارسا گرفت چون ماشالله رئال همه بازیکنای دنیا رو میخواد!!!
real madrid
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۸
دارندگی و برازندگی
-
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۰۴
همچین می گه راکیتیچ و رویس رو می خوان از ما بگیرند که انگار این دو تا بازیکن رئالند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر