فهرست
کی روش: هیچ صحبتی در مورد تمدید قرارداد با من نشده، صحبت های اخیر فدراسیون ریاکارانه است
کی روش: هیچ صحبتی در مورد تمدید قرارداد با من نشده، صحبت های اخیر فدراسیون ریاکارانه است

کی روش: هیچ صحبتی در مورد تمدید قرارداد با من نشده، صحبت های اخیر فدراسیون ریاکارانه است

آی اسپورت - کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران پیش از دیدار دوستانه مقابل ترینیداد و توباگو از شرایط تیمی و روند آماده سازی بازیکنان خود صحبت کرد

تیم ملی ایران روز آینده آخرین دیدار تدارکاتی خود را مقابل ترینیداد و توباگو برگزار خواهد کرد تا خود را برای اولین بازی جام جهانی مقابل نیجریه آماده تر از قبل کند.
سرمربی پرتغالی تیم ایران در مورد شرایط اردوی برزیل گفت:\" این یک اردوی خوب است و بازیکنان ما تعهد خود را نشان داده اند من باور دارم که هوادارانمان به بازیکنان تیم ملی افتخار خواهند کرد.
دیدار مقابل ترینیداد و توباگو ما را برای بازی مقابل نیجریه آماده خواهد کرد دیدار با نیجریه برای ما یک فینال است.\"
کارلوس کی روش سومین جام جهانی خود را تجربه می کند او گزینه ی اصلی فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد است با این وجود کی روش علاقه ای به صحبت در این مورد ندارد و می گوید:\" من فکر می کنم الان زمان صحبت در این مورد نیست در طول ده ما گذشته کسی در مورد تمدید قرارداد با من صحبتی نکرد و حالا این یک رفتار ریاکارانه است و ما باید روی روند آماده سازی تیم تمرکز کنیم.\"
  ۲  
آی اسپورت
2014-06-06 22:24:25
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۰
آقای کی روش در ایران برای اینکه بتونی صاحب شغل و درآمد بشی باید بتونی این کارها رو انجام بدی: دروغ ریا فریبکاری خایمالی چاپلوسی پاچه خواری تملق زیرآب زنی افترا و . . .پس اگه میخای باز سرمربی ایران بشی و یک پولی کاسب بشی باید اون عوامل بالایی رو رعایت کنی وگرنه میندازنت بیرون !!!!
mehdi manzloomi
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۰۴
daghighan hagh dare ...faghat daran bazih midan keirosho...ino bar daran ke kio biaran jash,,???????????????
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر