فهرست
تا بعداز جام جهانی؛ لیورپول برای خرید لالانا صبر می کند
تا بعداز جام جهانی؛ لیورپول برای خرید لالانا صبر می کند

تا بعداز جام جهانی؛ لیورپول برای خرید لالانا صبر می کند

آی اسپورت -  لیورپول آماده است تا بعد از جام جهانی برای انتقال آدام لالانا به آنفیلد صبر کند. پیشنهاد 30 میلیون یورویی آن ها روی میز مذاکره قرار دارد و آن ها امیدوارند که این بازیکن را پس از جام جهانی در ترکیب خود داشته باشند.

لالانا مهم ترین هدف لیورپول در پنجره ی نقل و انتقالات تابستان محسوب می شود و آن ها همه ی تلاش خود را برای نهایی کردن قرار داد او انجام خواهند داد.

لالانا اکنون تمام تمرکز خود را معطوف جام جهانی کرده است و گویا نمی خواهد مسائل باشگاهی را وارد اردوی تیم ملی انگلستان کند.

 پوچتینو سرمربی اسبق ساوتهمپتون که اکنون در تاتنهام حضور دار نیز خواستار به خدمت گرفتن لالانا می باشد اما مدیران تاتنهام قصد دارند در تابستان پیش رو خرج های هنگفتی نداشته باشند.

ساوتهمپتون که به تازگی ریکی لمبرت دیگر مهره ی تاثیرگذار خود را نیز به لیورپول واگذار کرده است تایید کرد که پیشنهادات دیگری نیز برای بازیکنانش وجود دارد اما قصد دارد همه ی این پیشنهادات را به بعد از جام جهانی موکول کند.

لالانا فصل گذشته 9 بار برای تیمش موفق به گلزنی شد و 8 بار نیز برای هم تیمی هایش پاس گل ارسال کرد. لوک شاو دفاع چپ ساوتهمپتون نیز به باشگاه منچستر یونایتد بسیار نزدیک می باشد و به نظر می رسد بعد از جام جهانی او نیز راهی یونایتد شود.

     
آی اسپورت
2014-06-07 00:02:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر