فهرست
ادعای جدید درباره مسی: تقلب سه متری
ادعای جدید درباره مسی: تقلب سه متری

ادعای جدید درباره مسی: تقلب سه متری

آی اسپورت - مهم‌ترین اتفاق بازی دو تیم بارسلونا و لیورپول در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا که روز چهارشنبه هفته گذشته در ورزشگاه نوکمپ برگزار و با پیروزی 3-0 آبی‌اناری‌ها به پایان رسید بدون شک گل دوم لیونل مسی و گل سوم بارسا بود که در دقیقه 82 بازی از روی یک ضربه ایستگاهی با شلیک جادویی ستاره آرژانتینی به ثمر رسید.

اما حالا ادعایی مطرح شده که می‌تواند گفت درخشان مسی را با اما و اگرهایی مواجه کند. این ادعا که لیونل مسی پیش از زدن ضربه ایستگاهی، توپ را چند متر جلوتر از نقطه محل خطا قرار داده و به عبارتی مسافت‌دزدی کرده است.

1
1

بررسی دقیق تصاویر ضبط‌شده توسط دوربین‌های تلویزیونی ورزشگاه نوکمپ که وظیفه ضبط و پخش بازی را برای صدها میلیون بیننده تلویزیونی در گوشه و کنار دنیا به عهده داشتند نشان می‌دهد مسی توپ را بلند کرده و دست‌کم سه متر جلوتر از نقطه‌ای که خطا اتفاق افتاده بوده و توپ باید از آنجا شلیک می‌شده روی زمین کاشته است. وقتی مسی مشغول این تغییر موقعیت توپ است داور مسابقه بیورن کویپرز این حرکت او را نمی‌بیند. پس از آن مسی پشت توپ ایستاده و با شلیک جادویی خود، سومین گل بارسا در بازی و ششصدمین گل خود با پیراهن این تیم را به ثمر می‌رساند.

2
2

بعد از صحبت‌های دیگری که درباره ضربه زدن مسی به صورت فابینیو بازیکن لیورپول انجام شده بود این ادعا بار دیگر او را در معرض توجه رسانه‌ای قرار داده است. به نظر نمی‌رسد جنجال‌ها درباره درخشش ستاره بزرگ آرژانتینی در بازی مقابل لیورپول به این زودی‌ها خاتمه پیدا کند.

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-05-04 14:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Dr Reza
يكشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۰:۵۵
نمیدانم چرا کسی جرأت نمی کند در مورد این ریاکار مطلب بنویسد
برای مطلب قبلی هم نوشتم منتشر نشد.
مسی هر اندازه که فوتبالیست خوبی باشد
ذاتش ریاکار است
او تا زمانی خوش اخلاق است که برنده باشد
و البته ممکن است در زمان برد هم خوش اخلاق نباشد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر