فهرست
برگزاری متمرکز لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱؟
برگزاری متمرکز لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱؟

برگزاری متمرکز لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱؟

آی اسپورت - لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ به آخرین مسابقات خود نزدیک می‌شود. غرب آسیا قهرمان خود یعنی پرسپولیس را معرفی کرده و بازی ها در منطقه شرق نیز به دور نهایی مرحله گروهی رسیده اند و در دو هفته آینده تکلیف بازی های این منطقه نیز روشن خواهد شد. اما در همین وضعیت، گمانه زنی های بسیار زیادی در خصوص بازی های فصل بعدی لیگ قهرمانان منتشر شده است.

چند روز پیش روزنامه های سعودی خبر دادند که لیگ قهرمانان آسیا قطعا پیش از ماه آوریل (فروردین) برگزار نخواهد شد و حالا روزنامه الریاضیه به نقل از منابع اختصاصی خود خبری عجیب را منتشر کرده است؛ خبری که از برگزاری متمرکز مسابقات در صورت عدم واکسیناسیون اعضای ۳۲ تیم حاضر در این رقابت ها خبر می‌دهد.

الریاضیه در این باره نوشته است: خرداد آینده یک تاریخ پیشنهادی بسیار خوب است که ای اف سی آن را بررسی می‌کند، زمانی که لیگ ها به اتمام رسیده اند و ۳۲ تیم می‌توانند بازی های لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کنند. اما هر اتفاقی که رخ دهد، فعلا کنفدراسیون فوتبال آسیا به اعضای خود ایمیل زده و نوشته که تقویم خود را بدون لیگ قهرمانان آسیا برنامه ریزی کنید؛ دستکم تا ماه آوریل ۲۰۲۱.

در این گزارش از جلسه ای پرده برداری می‌شود که بین کمیته اجرایی و کمیته مسابقات ای اف سی در جریان بوده و به هیچ تاریخ مشخصی برای انجام مسابقات ختم نشده است. این روزنامه عربستانی در پایان گفته که «اگر واکسن بین تمام اعضای تیم ها توزیع نشود، برگزاری متمرکز لیگ قهرمانان در دستور کار خواهد بود.»

باتوجه به این که قطر در سال های آینده میزبان جام کنفدراسیون ها نیز خواهد بود، برگزاری دوباره لیگ قهرمانان آسیا در این کشور کار بسیار سختی خواهد بود و باید دید ای اف سی در این باره چه تصمیمی خواهد گرفت.

  ۱  
آی اسپورت
2020-12-03 12:59:00
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹، ۱۴:۰۸
قهرمان غرب اسیا مشخص شده پرسپولیس .... خخخخخ عنوان جعلی درست میکند تیم جعل اسناد. مگه قهرمان غرب و شرق داریم ؟ دو سه ساله گروها جدا شده دلیل این نیست که چیزی به نام قهرمان غرب داریم باید بگویید فینالیس غرب اسیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر