فهرست
پرسپولیس و بدترین خط حمله‌های لیگ: وقت فرار!
پرسپولیس و بدترین خط حمله‌های لیگ: وقت فرار!

پرسپولیس و بدترین خط حمله‌های لیگ: وقت فرار!

آی اسپورت – نمایش بد پرسپولیس مقابل ذوب آهن، تاوان سنگینی برای آن‌ها داشت. تیم برانکو شانس رکوردشکنی و قهرمانی نیم فصل بدون باخت را از دست داد، نتوانست فاصله‌اش با تراکتورسازی را به 5 امتیاز برساند و فاصله ذوب آهن، تیم سوم جدول هم با آن‌ها کمتر شد. در روزهای اخیر، انتقادهای زیادی هم به برانکو و پرسپولیس شده اما 4 بازی آینده، می‌تواند دوباره همه چیز را به نفع آن‌ها تغییر دهد.

پرسپولیس این فصل مجموعا 5 گل خورده که 4 تای آن، خارج از تهران بوده‌اند. 8 بازی پرسپولیس در تهران و مقابل تماشاگران خودی، با 7 کلین شیت تمام شدند و فقط فولاد سعداوی توانست در تهران دروازه پرسپولیسی‌ها را باز کند. 6 دیدار خانگی در ورزشگاه آزادی، یک بازی در تختی با سایپا و یک بازی در پیکان شهر با پیکان، 8 بازی پرسپولیس در تهران بوده‌اند.

پرسپولیس هفته آینده در تهران، میزبان سیاه جامگان است. هفته اول نیم فصل دوم در آزادی با سایپا بازی می‌کند و دو هفته بعد از آن هم میزبان گسترش فولاد خواهد بود. پرسپولیس در این 4 هفته، فقط یک بازی خارج از خانه با فولاد دارد. برای تیمی که 8 بازی در تهران فقط یک بار گل خورده، بازی با ضعیف‌ترین خطوط دفاعی لیگ فرصت فوق العاده‌ای برای فرار در صدر جدول خواهد بود.

سیاه جامگان با 11، سایپا با 9 و گسترش فولاد با 12 گل زده در این فصل، همگی بین 5 خط حمله ضعیف لیگ پانزدهم هستند. دور رفت، سایپا و گسترش فولاد در خانه هم نتوانستند به پرسپولیس گل بزنند و حالا، باید در آزادی دروازه تیم برانکو را باز کنند.

۲ ۶  
آی اسپورت
2016-12-19 15:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
دایومی مرجوعی
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۳
خخخخخخ تیمی که مهاجم نوک و امید اول گلزنیش دایومی دیپورتی (بازیکن تست ردی و مرجوع شده باشگاه خاله ریزه) باشه اوضاعش بهتر از این نمیشه:)))
۳
9سال حقارت و بی جامی لنگ=24-33
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
حالا نیست خود لنگ اوضاع خط حملش خیلی خوبه خخخخخخ فقط دایومی تو هر بازی دروازه حریفو به جای نقطه کرنر اشتباه میگیره خخخخخ
۲
محمد
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
لنگ این فصل فقط میکشه زیر توپ و با مافیای داوری نتیجه گرفته, ابن تیم داغون مافیایی سهمیه هم نمیگیره
۲
مجتبی فرد
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
اسم بعضی کامنت‌گذارها رو که می‌بینم از خوندن کامنت‌شون صرف نظر می کنم. ممنونم از دوستان که باعث صرفه‌جویی در وقت ما می‌شن.
۱
منتقد
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۱۶
دوستان هروقت تونستین به جایگاه حقیقی خودتان (رده ششم) برسین بیاین کل کل هههههههه
۲
shl
سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۸
هتریك یا پاس مسئله این است
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر