فهرست
سایپایی‌های سابق علیه دایی؛ بدونِ انتقام
سایپایی‌های سابق علیه دایی؛ بدونِ انتقام

سایپایی‌های سابق علیه دایی؛ بدونِ انتقام

آی اسپورت – کمی غیرقابل پیش‌بینی بود اما بازی سایپا و استقلال جایی بود برای درخشش دو بازیکن فصل قبل سایپا که در دو وضعیت متفاوت از این تیم جدا شده و به استقلال پیوسته بودند. محمد دانشگر بدون جنجال و به راحتی از سایپا جدا شد و در ابتدای فصل با سروصدای زیادی به استقلال پیوست. اما جدایی اللهیار صیادمنش از سایپا و استقلالی شدنش، پروسه‌ای جنجالی بود که در آن حتی کار به شکایت و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان هم کشیده شد. اما سرانجام صیادمنش هم استقلالی شد.

این دو بازیکن در هفته‌های گذشته هم در استقلال وضعیت متفاوتی داشتند. صیادمنش درخشیده بود و در میان مهاجمان گرانقیمت استقلال، تبدیل به مهاجم فیکس این تیم شده بود و دانشگر بعد از نمایشی ضعیف در مقابل السد قطر در آزادی، تبدیل به یک نیمکت‌نشین صرف شده بود. با این حال امروز روز هر دوی آنها بود.

دانشگر بعد از روزهای سختش در استقلال بالاخره به ترکیب اصلی تیمش برگشته بود و برای درخششی مجدد، تیم سابقش را انتخاب کرده بود. او روی تیزهوشی خود و جاگیری مناسبش، پاس دقیق و تماشایی مهدی قائدی را تبدیل به گل اول استقلال کرد و در شادی زدن این گل اشک ریخت. اشک‌هایی که نشان‌دهنده سختی‌های روزهای گذشته او بود. صیادمنش هم اگر چه گل نزد اما شاید بهترین بازیکن زمین بود. او بارها با حرکات پا به توپ و سرعتی خود خط دفاع سایپا را به هم ریخت و بدشانس بود که در این بازی پایش به گل بازنشد. با این حال سرانجام زهرش را ریخت و یک پنالتی تعیین‌کننده را برای استقلال گرفت که همین پنالتی را وریا غفوری تبدیل به گل کرد تا استقلال هر 3 امتیاز بازی را به دست بیاورد.

صیادمنش و دانشگر در جدال مقابل تیم سابق‌شان درخشیدند اما به نظر می‌رسید انتقامی درکار نباشد. هر دوی آنها انگیزه‌هایی فراتر از انتقام‌گیری داشتند و بیشتر به دنبال اثبات خود به سرمربی تیم و هوادارانش بودند که در نهایت موفق به انجام این کار هم شدند

۶    
آی اسپورت
2018-10-19 18:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر