فهرست
پاسخ وکیل فروزان به قاضی‌پور؛ جوسازی سیاسی!
پاسخ وکیل فروزان به قاضی‌پور؛ جوسازی سیاسی!

پاسخ وکیل فروزان به قاضی‌پور؛ جوسازی سیاسی!

آی اسپورت – ماجراهای بازی سپیدرود و تراکتورسازی و کنار گذاشته شدن محسن فروزان از تیم تبریزی همچنان ادامه دارد. دیروز نادر قاضی‌پور نماینده ارومیه نامه‌ای به وزارت ورزش ارسال کرد و خواهان پیگیری ماجرای شرط‌بندی فروزان در چند سال گذشته و محروم شدن او شد. او در این نامه مدعی بود که این مساله ثابت شده و وزارت ورزش نباید مجوز بازی کردن فروزان را صادر می‌کرد. این اتهام اما از سوی وکیل فروزان رد شده است. مصطفی سلیمانی امروز پاسخی هم به نادر قاضی‌پور داده و تلویحا او را به پروپاگاندا و جوسازی سیاسی متهم کرده است. متن این نامه را بخوانید:

«آقای قاضی‌پور نماینده محترم مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی هستند که در حوزه کاری خودشان بسیار متخصص‌اند ولی ما باید این موضوع را همیشه در نظر داشته باشیم که هرکسی در مورد تخصص خودش صحبت کند و اگر هرکدام از ما بخواهیم در حوزه‌ای که دانش و تخصصی در آن نداریم اظهار نظر کنیم بدون شک اشکالات زیادی پدید می‌آید و اگر یکی مثل محسن فروزان هم بخواهد در مورد سیاست نظر بدهد حرف‌های او کارشناسی و صحیح نیست.

ایشان در نامه امروز خود عنوان کرده‌اند که شرط‌بندی محسن فروزان مسجل شده و در این شرایط فدراسیون فوتبال نباید اجازه ثبت قرارداد او را می‌داده است که این صحبت‌ها به نظر شبیه به یک پروپاگاندا و جوسازی سیاسی می‌ماند که به منظور تخریب چهره یک بازیکن ورزشی صورت گرفته است.

تا این لحظه هیچ مساله‌ای در مورد شرط ‌بندی محسن فروزان حتی مطرح نشده است که بخواهد رسیدگی شود و مورد تایید قرار بگیرد و مسجل شود که فدراسیون فوتبال بخواهد با استناد به آن مانع فعالیت ورزشی فروزان شود و نمی‌دانم ایشان با کدام سند و مدرک این صحبت‌ها را مطرح کرده است.

من به نوبه خود این را یک وظیفه می‌دانم که از موکل خودم در قبال این نوع اتهامات بی‌پایه و اساس دفاع کنم تا مانع گسترش چنین رفتاری در خصوص چهره‌های ورزشی شوم. محسن فروزان یکی از برترین گلرهای ایران است و تا این لحظه آمار هفت بازی پیاپی بدون گل خورده در فصل هجدهم توسط او به ثبت رسیده این رفتارها در قبال یک بازیکن ارزشمند را درست نمی‌دانم.

خواهشمندم هرکسی با توجه به جایگاه خود در جامعه مسئولیتی که در قبال آن مسئولیت سنگینی که بردوش دارد را مورد توجه قرار دهد و به قول مولوی: گرچه با تو شه نشیند بر زمین - خویشتن بشناس و نیکوتر نشین.»

با تشکر

مصطفی سلیمانی - وکیل محسن فروزان

۱۵ ۴  
آی اسپورت
2019-04-15 16:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
نوید
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۲
با تصویب قانون اصلاح انتخابات دوره بعد دیگه قاضی پوری در مجلس حضور نخواهد داشت که اینجوری بخواد برای مقاصد سیاسی بهره برداری کنه.
اسمان
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۷:۵۷
هواداران پرشورتیراختور خوب نیست بازیکنی که 24 بازی برای تیممون زحمت کشیده.اینطوری بکوبیم.هربازیکنی روز بدهم داره.پس بهتره منطقی فکرکنیم.وقبول کنیم که روزخوب فروزان نبود.
تراکتوری
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۲۰
به عنوان یه هوادار سرسخت تراکتور از حرکات این قاضی پور چلمنگ احساس شرمندگی میکنم. ایشان بهتره بجای موج سواری بره به مشکلات مردم برسه
سعید
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۰۴
جوسازی نیست آقای قاضی پور عینه واقعیت وگفته
رئیس کمیته اخلاق خودش گفت بخاطر شرط بندی فروزان محروم شده
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر