فهرست
حاشیه روز: پایان سال مسی در مسی روساریو
حاشیه روز: پایان سال مسی در مسی روساریو

حاشیه روز: پایان سال مسی در مسی روساریو

آی اسپورت- لیونل مسی برای سپری کردن تعطیلات سال نوی میلادی عازم روساریوی آرژانتین شده تا سال 2018 را در زادگاهش آغاز کند ولی این بار او همراه با خاویر ماسچرانو و لوئیس سوارس هم‌تیمی‌هایش در باشگاه کاتالان سوار بر یک پرواز چارتر شده و همراه با هم عازم روساریو شدند. پیش از این و در روز یک‌شنبه، خانواده‌های سوارس و مسی در منطقه میرافلورس در منطقه فونس آرژانتین و در کنار والدین آنتولا روکوزو، تعطیلات کریسمس را در کنار هم سپری کردند و بعد از آن لوئیس سوارس با خانواده‌‌اش به مونته ویدئو رفتند تا سال نوی میلادی را در این کشور آغاز کنند. خاویر ماسچرانو هم سال 2018 میلادی را در سن لورنزو، زادگاهش در جنوب ایالت سانتافه آرژانتین آغاز خواهد کرد.

حضور این افراد در منطقه آرام فونس باعث شد تا شور و نشاط خاصی در محله حکمفرما شده و همسایه‌ها دائماً برای گرفتن سلفی به خانه والدین آنتولا رفت و آمد کنند. در عین حال تعدادی از نیروهای امنیتی این محله هم برای گرفتن عکس یادگاری و سلفی به سراغ آنها می‌رفتند و تعدادی نوجوان هم ساعت‌ها انتظار می‌کشیدند تا بلکه ستاره‌های محبوب‌شان را از نزدیک ببینند. لیونل مسی این روزها در جمع اعضای خانواده و دوستانش به استراحت می‌پردازد و در انتظار آغاز سال 2018 است که در آن سال برای بار سوم پدر خواهد شد.

استراحت این روزها برای مسی نقشی اساسی و سرنوشت‌ساز دارد چراکه با شروع سال 2018 میلادی و در همان روزهای ابتدایی ماه ژانویه بازی‌های حساس و مهمی مثل مصاف با سلتاویگو در جام‌حذفی و یا رویارویی با چلسی در فوریه در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا انتظار او و هم‌تیمی‌هایش را می‌کشد. علاوه بر موفقیت‌های باشگاهی، لئو در اواخر بهار با تیم ملی کشورش در جام جهانی‌ روسیه حضور خواهد یافت و رؤیایش این است که طلسم ناکامی در کسب جام قهرمانی را پایان دهد. این تنها افتخاری است که مسی در ویترین افتخاراتش کم دارد.

مسی سال نوی میلادی را در زادگاهش روساریو در کنار خانواده‌‌اش آغاز خواهد کرد. اولین بازی بارسا در سال نوی میلادی روز 4 ژانویه برگزار خواهد شد و بازی رفت مرحله یک هشتم پایانی جام‌حذفی اسپانیا انتظار لئو و یارانش را می‌کشد و در آن زمان لئو به بارسلونا بازگشته است.

 

     
آی اسپورت
2018-01-01 18:19:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر