فهرست
گل بخودی اسپانیا؛ انفجار حاشیه در اردو
گل بخودی اسپانیا؛ انفجار حاشیه در اردو

گل بخودی اسپانیا؛ انفجار حاشیه در اردو

آی‌اسپورت- ترمز این اسپانیای تخت‌گاز را فقط خود اسپانیا می‌توانست بکشد. در آستانه جام جهانی، لوپتگی سرمربی رئال می‌شود. گرچه منتفی شدن یوواخیم لو به این خاطر بود که پرز نمی‌خواست تیمش تا پایان جام جهانی بدون سرمربی باشد! بمب مهیب خبری، طوری ترکید که مارکا مجددا توییت کرد: «نه، ما هک نشده‌ایم.» آرامش از لاروخا رخت بر بست. آن هم تیمی که می‌خواهد یک ماه کامل در تورنمنت بماند و بازی به بازی باید حاشیه‌ها را به دوش بکشد.

موندو دپورتیوو با درشت‌ترین تیتر ممکن یادآوری کرده سرمربی جدید رئال، همین هفته به روزنامه «۲۰ دقیقه» گفته مسی بهترین بازیکن تاریخ است. از رئالی‌ها و بارسایی‌های تیم ملی هر طور بازی بگیرد یا نگیرد، فیکس یا تعویض یا نیمکت، از همین بازی اول خبرساز خواهد شد و دنباله‌دار. گمانه‌‌زنی‌ها درباره تصمیم لوپتگی برای گرت‌بیل و کریم بنزما در حال انتشار است. از همه مهم‌تر رونالدو. چه بماند چه رفتنی باشد، انگیزه‌اش مقابل لوپتگی سر به فلک کشید. کریس در گروه ما فقط روبه‌روی هروه رنار انگیزه مضاعف ندارد.

می‌نویسند توافق با رئال، تمرکز لوپتگی را در تیم ملی به هم ریخته. حتی خبر جایگزین او در تیم ملی نیز مسئله‌ساز است: «لوئیز انریکه سرمربی سابق بارسا. آلبرت سلادس سرمربی زیر ۲۱ ساله‌ها، کارانکا سرمربی دژآگه در ناتینگهام و...»

لوپتگی فقط یک بازی برای رئال دستکش پوشید. تساوی ۳-۳ با آتلتیکو مادرید. همان یک بازی را جان توشاک تراکتور به او داد. رئال دقیقه ۹۲ از شکست گریخت. با گل اسطوره‌اش فرناندو هیرو که حالا مدیر ورزشی فدراسیون اسپانیاست. لوپتگی پیرارسال از پورتو اخراج شد و در آستانه سرمربی‌گری ولورهمپتون بود. اما جانشین دل‌بوسکه شد و تیم ملی را شکست‌ناپذیر نگه داشت.

جانشین زیدان مدتی هم سنگربان ذخیره بارسلونا بوده و دروازه‌بان سوم اسپانیا در جام جهانی ۱۹۹۴. او بعد از جام جهانی فقط دو هفته وقت دارد رئال را آماده بازی با یونایتد کند.

۱۰    
آی اسپورت
2018-06-13 00:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر