فهرست
شایعه روز؛ مذاکره تراکتور با رحمتی
شایعه روز؛ مذاکره تراکتور با رحمتی

شایعه روز؛ مذاکره تراکتور با رحمتی

آی اسپورت – با طولانی شدن روند صدور کارت آی‌‎تی‌سی جوردی آلمیدا، مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز از جذب این دروازه‌بان برزیلی ناامید شده‌اند. آلمیدا بیش از 10 روز است که در تبریز به سر می‌برد و گفته می‎‌شد شب بازی تراکتورسازی و استقلال کارت آی‎تی‎سی او صادر می‎شود و او می‌تواند برابر استقلال به میدان برود اما این اتفاق هنوز هم نیفتاده و از تبریز خبر می‎رسد که مدیران تراکتورسازی از جذب او منصرف شده‌اند و به دنبال گزینه دیگری هستند.

شنیده شده تراکتوری‌ها مذاکرات خود را با مهدی رحمتی آغاز کرده‌‎اند. دروازه‎بان نیمکت نشین استقلال با رکوردشکنی تاریخی حسین حسینی، هیچ امیدی به بازگشت به ترکیب اصلی تیمش ندارد و برای بازی کردن فقط باید منتظر بازی‎های جام حذفی باشد. اما رفتن به تراکتورسازی می‌تواند او را دوباره به میادین بازگرداند. شرایط ویژه او در استقلال باعث شده تا مدیران تراکتورسازی با امید زیادی مذاکره با او را آغاز کنند. حتی شایعه شده که مدیرعامل این باشگاه شخصا وارد مذاکره با رحمتی شده تا او را برای رفتن به تبریز راضی کند. البته مهدی رحمتی سال‎هاست که در تهران بازی می‎کند و به دلیل شرایط خانوادگی، بازی در شهرهای دیگر برایش آسان نیست اما نیمکت‎نشینی در استقلال و جذابیت‎های بازی در تراکتورسازی می‌تواند نظر او را تغییر دهد و باعث شود او حداقل تا پایان فصل زحمت بازی در تبریز و دوری از خانواده را به جان بخرد.  

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-01-07 17:44:00
نظر دهید

۴ نظر
سرکار
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
ببینید چه جوری آجر پشمالو مردم رو گذاشته سرکار. دروازبان آورده 6 ماه قرارداد بسته داره مدت قراردادش تموم میشه هنوز نمیتونه بازی کنه . الانم میخواد یکی دیگه بیاره.
۸
وحید
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
وجدانا نیا حاجی.
۱
یاشار تبریزلی
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۰
حالا که فسیل شده و مثل مجسمه گچی تو دروازه میایسته میخواد بیاد تو شهرش بازی کنه؟!
هر چند قویا معتقدم باید یک دروازه بان خوب بگیریم ولی نه این مردک پر حاشیه
آبی ساکت
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۱
بزرگترین اشتباه کل زندگیشو میکنه بره تراکتور، جسد رحمتی هم حیفه بره اونجا
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر