فهرست
اتفاق تلخ فینال؛ یک هوادار بینایی‌اش را از دست داد
اتفاق تلخ فینال؛ یک هوادار بینایی‌اش را از دست داد

اتفاق تلخ فینال؛ یک هوادار بینایی‌اش را از دست داد

آی اسپورت - بازی تیم‌های استقلال و خونه‌به‌خونه بابل در فینال جام حذفی با حواشی زیادی همراه بود. هواداران خونه‌به‌خونه به دلیل عدم صعودشان به لیگ برتر با پلاکاردهای مختلفی به ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر آمده بودند. تعدادی نیز از ابتدای بازی شروع به سنگ پرانی و شکستن صندلی‌های ورزشگاه کردند و نزدیک بودن جایگاه‌شان به جایگاه خبرنگاران باعث فراری شدن خبرنگاران شدند. پس از پایان بازی هم، تماشاگران به زمین ریختند تا شاهد بی‌نظم‌ترین جشن قهرمانی باشیم.

اکنون خبر تلخی رسیده که یکی از هواداران استقلال به دلیل پرتاب سنگ، بینایی یکی از چشمانش را از دست داده است. این هوادار 30 ساله که نامش اسماعیل بهداروند است، در بیمارستانی در شیراز بستری شده است.

1
1

کامبیز بهداروند برادر این هوادار درباره اتفاق رخ داده به خبرنگار ورزشی تسنیم گفت: «ما در ورزشگاه بودیم و متوجه نشدیم سنگ بود یا صندلی که به چشم برادرم برخورد کرد. وقتی روی زمین افتاد، از چشمانش خون می‌پاشید. این سنگ (یا هر شیء دیگری) از طرف هواداران بابلی پرتاب شده بود. به زحمت توانستیم او را از ورزشگاه خارج کنیم و به بیمارستانی در شیراز برسانیم. متأسفانه پزشکان با دیدن عکس‌ها گفتند هیچ امیدی به بینایی چشم راست او نیست، چرا که وقتی لیزر انداختیم، علائمی نشان نداد. شغل برادرم جوشکاری است و با این وضعیت شغلش را هم از دست داد. او دختر دو ساله دارد و متأسفانه بیمه هم اعلام کرده چون درگیری بوده، بیمه به او تعلق نمی‌گیرد در صورتی که برادرم نشسته بود که سنگ به چشمانش خورد. تا الان هزینه‌ها را به صورت آزاد پرداخت کرده‌ایم. با این شرایط برادرم بدبخت شد و نمی‌دانیم چه کار کنیم. پزشکان تنها اعلام کردند که توانسته‌ایم زیبایی چشم‌هایش را برگردانیم، چرا که چشم او تخلیه و به نوعی پاره شده بود. از مسئولان فوتبال و باشگاه استقلال تقاضا داریم که به ما نگاه داشته باشند، چرا که نمی‌دانیم حرف‌مان را به چه کسی بزنیم.»

تسنیم

 

۳ ۷  
آی اسپورت
2018-05-05 15:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
خونه به خونه ای ها رو هم رفته ده نفر هم نبودن ، شما چرا آی اسپورت .دو روزه داریم میگم اینا یه مشت جوجه زرد صنعتی بودن .


از لحظه ورود به استادیو شروع کردن به توهین به همه ، به فغانی ، به مسئول برگزاری سازمان لیگ ، رحتمی ، شفر به زمین به زمان .


من کنار جایگاه نفتی ها نشستم و تمام این بی فرهنگی ها متعلق به هم استانیهام یعنی آبادانیا بود .بابلی ها اتفاقا انسانهای بافرهنگ و مودبی بودن .چند نفر دیگه هم مصدوم شدن و اعزام سدن بیمارستان ولیعصر خرمشهر میتونید برید آمار بگیرید .

ایشالله فصل بعد سقوط کنن و همه از شرشون راحت بشن
۸
Kean
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۱
متاسفانه تعصب کورکورانه باعث ناقص شدن یه جوان شد،مسئول اصلی این اتفاق اون مسئول فدراسیون شومن و چاپلوسی هست که برای خودشیرینی پیش اربابانش بازی فینال رو انداخته جایی که به هیچ عنوان توانایی برقراری امنیتشو نداره،ب هم خوردن جشن قهرمانی به جهنم،یه جوان ناقص شد و آینده خودش و خانواده اش داره تهدید میشه،کاش مسئولان استقلال کاری بکنن
amir
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۵۰
واقعا فرهنگ در این سرزمین داره به قهقرا میره.به عنوان ی هواداره پرسپولیس امیدوارم این مسائل کنترل بشه توی ورزشگاه ها. از دوستانه استقلالی که دسترسی به باشگاه دارن تقاضا میکنم صحبت کنن با باشگاه که حداقل هزینه های درمانه این بنده خدا پرداخت بشه. به آسونی جوونیه یه نفر تباه شد. ای کاش دوره ی دیگه ای متولد شده بودیم.
مارال
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۵۱
بی چاره بی خاطر بی فرهنگی ی احمق باید کور شه ! واقعا مسخره است !!!
۸ ۲
ساشا
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۰۴
این بی فرهنگا هوادارای آبادانی بودن نه بابلی
۴
مارال
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
مهم نیس کجایی بوده مهم اینه خیلللی بی فرهنگ و احمق بوده !
۱
bmi.boy
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۰۲
هوادارای تهرانی استقلال بگوش باشید.


تو بازیهایی که آزادی میزبانیم باید از خجالت هوادارای هتاک و بی حرمت صنعت نفت در بیاییم .


خیلی دور برداشتن .


چشم این بنده خدا به دست آبادانیها کور شد نه بابلی ها .


چون بابلی اصلا تو استادیوم نبود و اگرم بود در حد انگشتان دست هم تعدادشون نبود و آدمهای بی حاشیه بودن .


تموم این آتیشا زیر سر جوجه زردای آبادان بود
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر