فهرست
نقل قول‌های روز: گرفتن انتقام
نقل قول‌های روز: گرفتن انتقام

نقل قول‌های روز: گرفتن انتقام

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

تعویض های برانکو در این چند سال خوب بوده است و بازیکنان تعویضی برای پرسپولیس گل می زدند. البته برانکو می توانست بعد از دریافت 2 گل ، تعویض خود را انجام می داد اما این کار را نکرد. به نظرم مسلمان بهترین بازیکنی بود که می توانست شرایط را به نفع تیمش تغییر بدهد. تیم السد قطر خیلی سریع توپ را از دفاع به حمله می برد و موقعیت گلزنی ایجاد می کرد.

نظر حمید استیلی درباره شکست پرسپولیس به السد

در 10 دقیقه اول بازی، بازیکنان استقلال به خاطر نام الهلال گنگ بودند، اما در ادامه بهتر شدند و نتیجه آن پیروزی یک بر صفر بود. دوندگی و جنگندگی بازیکنان استقلال مهم‌ترین نکته بازی بود که باعث شد بازی را دست بگیرند. پاسکاری‌های کوتاه و از همه مهم‌تر دوندگی و جنگندگی بازیکنان استقلال باعث شده بود بازیکنان الهلال خسته شوند.

دلیل پیروزی استقلال مقابل الهلال از دید رضا حسن زاده

خیلی خوشحالم که استقلال توانست انتقام پرسپولیس و شکست سال گذشته این تیم را از نماینده عربستان بگیرد. شفر در این مدت نشان داده مربی باهوش و زیرکی است و از دانش خوبی برخوردار است. او در بازی با الهلال تغییرات زیادی در ترکیب استقلال ایجاد کرد اما همه آنها با برنامه بود.

اظهار نظر جالب حسن زمانی درباره پیروزی استقلال

بازیکنان می‌دانند فیکس هستند و به همین دلیل آن فشاری که باید، به خودشان وارد نمی‌کنند. وقتی بازیکنی می‌داند تحت هر شرایطی درون زمین است آن فشار همیشگی را به خود نمی‌آورد. این مسئله تیم را دچار چالش خواهد کرد. به نظر من برانکو باید نسبت به سایر بازیکنان هم نگاه مثبتی داشته باشد. شب گذشته دیدیم که سیامک نعمتی در چهار دقیقه خیلی بهتر از منشا بازی کرد و حتی گل هم زد و تحرک زیادی در زمین داشت. برانکو باید در ترکیبش تجدیدنظر کند.

انتقاد محمود شافعی از ترکیب پرسپولیس

 

 

۱    
آی اسپورت
2018-02-21 09:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر