فهرست
موفقیت غیر منتظره جادوگر؛ خیال رشت راحت شد
موفقیت غیر منتظره جادوگر؛ خیال رشت راحت شد

موفقیت غیر منتظره جادوگر؛ خیال رشت راحت شد

آی اسپورت – در حساس‌ترین بازی هفته سپیدرود موفق شد در رشت تیم خوب تراکتورسازی را با یک گل شکست بدهد. این 3 امتیاز به احتمال زیاد حساس‌ترین 3 امتیاز این فصل سپیدرود خواهد بود. چرا که در حساس‌ترین مقطع بازی‌های لیگ به دست آمد. خطر سقوط سپیدرودی‌ها را تهدید می‌کرد (و می‌کند. البته کمتر!) و لازم بود که شاگردان علی کریمی برای بقا در لیگ برتر از این بازی برنده بیرون بیایند. اتفاقی که با تلاش زیاد بازیکنان این تیم و البته حمایت فوق‌العاده هوادارانش افتاد و رشتی‌ها موفق شدند سربلند از زمین بیرون بیایند. با این برد سپیدرود 29 امتیازی شد و در رده سیزدهم قرار گرفت.

اتفاق بهتر برای رشتی‌ها در تهران افتاد. نفت تهران در زمین خودش با یک گل مغلوب پدیده شد و با این نتیجه در آستانه سقوط قرار گرفت. نفت 24 امتیاز دارد و در صورت پیروزی در دو بازی آینده‌اش در مقابل پارس جنوبی جم و ذوب ‌آهن 30 امتیازی می‌شود. اتفاقی که با توجه به وضعیت این تیم‌ها بعید به نظر می‌رسد. با این همه نمی‌شود از بزرگی کار تیم علی کریمی گذشت. سپیدرود اگر امروز نمی‌برد 24 یا 25 امتیازی می‌شد و در همسایگی نفت خطر سقوط را همچنان حس می‌کرد. به خصوص که دو بازی سخت با پرسپولیس و فولاد هم در پیش دارد.

حالا اما خیال رشتی‌ها از ماندن در لیگ برتر تقریبا راحت است. اتفاقات عجیب و غریبی باید بیفتد تا نفت از سقوط رهایی پیدا کند. تازه استقلال خوزستان هم 27 امتیازی است و شانس بیشتری برای سقوط دارد. به نظر می‌رسد علی کریمی و تیمش در سخت‌ترین شرایط موفق شده‌اند عملیات نجات را با موفقیت تمام کنند. آن هم در حالیکه کریمی یکی دو ماه جنجالی و پرحاشیه را پشت سر گذاشت و خیلی‌ها به او خرده می‌گرفتند که تمرکز کافی روی تیمش ندارد. در ابتدای حضور کریمی هم خیلی‌ها این تصمیم او را اشتباه می‌دانستند و مطمئن بودند او نمی‌تواند سپیدرود را در لیگ برتر نگه دارد. اما جادوگر، جادوگر است دیگر!

۱۶ ۱۰  
آی اسپورت
2018-04-13 19:15:00
نظر دهید

۱۰ نظر
حمید
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۰
فدراسیون دوست داشت تیم علی کریمی بیفته بخاطر مصاحبه هاش ولی با محروم کردن کریمی بزرگترین کمک بهش کرد
Hosein
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۵۱
کریمی رو دوسدارم چون مثل ناصرخان حجازی زیر حرف زور نمیره
یالثارات
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
علی کریمی ام الفساد و از دشمنان نظام مقدس اسلامی است همواره در تیم هایی که سرداران رشید اسلام در اون سکاندار مدیریت بودند به خاطر بی حرمتی او به ارزش های انقلاب با این جرثومه فساد مشکل پیدا کردند لطفا این آدم کوچک را بزرگ نکنید
۲ ۲
یک کیسه کش احمق
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۵
احمق همین سردارا که میگی فوتبال نابود کدردن
kaveh 6 & 4
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۷
اگر تنها یک دلیل لازم باشد تا کریمی را انسان بزرگی بدانیم فقط بخاطر ضدیت با هر آنچه هست که تو از آن حمایت می کنی؛ یا کثافات ساندیس خور...
آرش6
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۴۶
چقدر شما روز ی نامه نویس ها مقاله آماده کرده بودید علی کریمی رو بکوبید ؟؟؟

که حواسش به تیمش نیست و بجای مبارزه با ارباب کیروش باید حواسش به تمرینات باشه و غیره و غیره ؟؟؟

راستش رو بگو کسی که نیست این دور و بر ها خودمونیم

این مردم هم جنس شما ها رو میشناسند
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۴۲
دمش گرم واقعا خوشحال شدم . هم واسه داش علی هم خود سپیدرود که مثل تیم دوممون میمونه .
نفتی که قدر کریمی رو ندونست و سقوط کرد ، سپیدرودی که تو بحرانی ترین حالت ممون به داش علی اعتماد کرد و ثمرش رو دید .
نکته خوب بعدیش هم این بود که یک هفته مونده به اتمام لیگ و بازی با پرسپولیس ، موندنشو تثبیت کرد تا کسی نتونه انگ تبانی بهش بزنه برای هفته آخر .
در آخرم به همه کیسه کشا و یه آدمی پرست ها و ... تسلیت میگم موفقیت علی کریمی عزیزمون رو :)
آرش
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۵
عشق است داش علی کریمی. تو این دو هفته انقدر واسه نتیجه سپیدرود استرس داشتم واسه پرسپولیس نداشتم. دوست دارم علی آقای کریمی.
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۳۳
با احترام به سپید رود و علی کریمی ، از اینکه بازی آخر تشریفاتی بشه بیشتر خوشحال میشم ، واقعا دوست نداشتم هیج شبهه و تردیدی در روز آخر گریبان پرسپولیس را بگیرد.
۶
جواد
شنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۷، ۰۷:۲۶
اگر امروز نمي برد ٢٦ يا ٢٧ امتيازي ميشد سپيدرود نه ٢٤ يا ٢٥!!! واقعا كسي نميخونه يك دور اينارو قبل از اينكه بياد رو سايت؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر