فهرست
توشاک: من اشتباه کردم
توشاک: من اشتباه کردم

توشاک: من اشتباه کردم

آی‌اسپورت- سرمربی تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از شکست برابر استقلال پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. جان توشاک جدیدترین مهمان فوتبال ایران است که در یکی از محبوب‌ترین و پر هوادارترین تیم‌ها کار خود را آغاز کرده است. سرمربی ولزی بعد از حضور درخشان در فوتبال اروپا مانند شفر ترجیح داد تا سال‌های پایانی کار خود را در ایران سپری کند و در فوتبال کشور ایران حضور داشته باشد. این سرمربی ولزی با حضور در نشست خبری با پاسخ‌های جذاب تمام مسئولیت شکست را پذیرفت.

توشاک اشتباه کرد؛ من اشتباه کردم

مشکل از خود مربی شروع می شود. امروز من روز خوبی نداشتم. توشاک امروز اشتباه کرد و باید امروز را فراموش کند. من باز هم تکرار می‌کنم که تیم حریف از ما خیلی بهتر بود ولی نمی‌خواهم در مورد فرد خاص و یا اشتباه خاصی صحبت کنم. باید به مربی و تیم حریف تبریک بگویم و باید سخت‌تر در ادامه کار کنیم. در مورد اینکه چه زمانی ما به هماهنگی می‌رسیم، مطمئن نیستم اما ما ۷ بازی در پیش فصل انجام دادیم و تا به امروز در هیچ دیداری بازنده نبودیم. ۵ یا ۶ بازیکن جدید در روزهای گذشته به ما اضافه شدند و مشکلی که الان داریم این است که وضعیت بدنی بازیکنان جدید با قدیمی هماهنگ نیست. شاید این اشتباه ما بود و باید با بازیکنانی به زمین می‌رفتیم که در پیش فصل کنار ما بودند. بازیکنان جدید هنوز برای اضافه شدن به ترکیب آماده نیستند و به زمان نیاز داریم. امروز ۲ یا چند فرصت خوب به ویژه در نیمه اول داشتیم اما تعداد موقعیت گل مهم نیست و مهم این است که عمل‌کرد تیمی ما ضعیف بود. موضوعی که باید بگویم این است که باید سخت‌تر کار کنیم. اشتباهاتی که در ۱۰ روز گذشته کردیم باعث شد این شکست رقم بخورد. شما دیدید که در زمین چه اتفاقی رخ داد. مقصر این باخت من هستم.

تراکتور کهکشانی؟

منظور شما از تیم کهکشانی چیست؟ من امروز تیم کهکشانی در زمین ندیدم و تنها ستاره‌ای که دیدم در آسمان بود. منظور شما کدام بازیکن است؟ من بازیکن نیستم و اسم بزرگی در تیم، چه خودم و چه بازیکنان نمی‌بینم. ما دو بازیکن از بریتانیا جذب کردیم که به طور کامل آنها را نمی‌شناختیم و به زمان لازم داریم. برای من اسم‌های بزرگی نیستند. من نیاز به زمان دارم تا از بازیکنانم شناخت پیدا کنم و این دو بازیکن نیز جدیدا به ما اضافه شدند و من نیاز به 3 هفته زمان دارم تا تیم خود را بشناسم. من امروز اشتباه کردم که این دو بازیکن را قربانی کردم و این اشتباه من بود. در این تیم از بالا تا پایین همه جدید هستند. تمام کسانی که اینجا حضور دارند، به تازگی به تیم اضافه شدند؛ حتی مالک و مدیر باشگاه. در این مدت ۴ تغییر مدیریتی داشتیم و تنها 6 هفته است که اینجا حضور داریم. این یک بهانه نیست و من تنها دلیل نتیجه نگرفتن را می گویم. ما باید سخت تر از این کار کنیم.

نیاز به بازیکن جدید؟

بله باید این کار را انجام دهیم و مشکل این است که پیش فصل سپری شده و اضافه شدن بازیکن جدید مشکل است و اضافه شدن ۵-۶ بازیکن جدید، یک مشکل است. همه از بیرون می گویند که بازیکنان جدید می توانند از همین حالا تغییر ایجاد کنند. دو بازیکن ملی پوش در جام جهانی و دو بازیکن از بریتانیا آمده می توانند تغییر ایجاد کنند. شما می دانید چند بازیکن از بریتانیا به ایران آمدند؟ من نباید بازیکنان را بازی می دادم و همه چیز به من باز می گردد. آنها بهترین عملکرد را برای خود داشتند. تجربه من در فوتبال ۴۰ ساله است و امروز اشتباهات زیادی کردم و آن را قبول می‌کنم.

 

ورزش سه

۴ ۲  
آی اسپورت
2018-08-10 23:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۵۰
اشتباه اصلی توشاک اینه که اجازه داده مالک بجای خودش بازیکن بخره ، اونهم با قراردادهای مخفیانانه . بنده خدا بعدها میفهمه این بذل و بخشش برای سرپوش رو پول رانتی و ارسال پول به خارج است . هواداران تراکتور بازیکنی که به عشق تراکتور و تبریز به تیم بیایند احتیاج داره نه خرید ستاره های رو به افول و سنگین . عاقبت پول رانتی و زد و بندی بهتر از این نمیشه
آرش6
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۲۰
بعد برانکو به بیرو بازی نداد دو هفته و رو نیمکت نشوندش تا تمریناتش رو بگذرونه فرگوسن های وطنی داشتند خودشون رو به هفت قسمت نا مساوی تقسیم میکردند
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر