فهرست
پیش بازی ایبار - بارسلونا؛ منتظر لغزش رئال
پیش بازی ایبار - بارسلونا؛ منتظر لغزش رئال

پیش بازی ایبار - بارسلونا؛ منتظر لغزش رئال

آی اسپورت - دو تیم ایبار و بارسلونا ساعت ۲۳:۱۵ امروز در آخرین دیدار نیم فصل نخست مسابقات لالیگا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ایبار در فصل جاری با هدایت مندیلیبار نمایش‌های جذابی را ارائه می‌دهد و در حال حاضر در مقام نهم لالیگای اسپانیا قرار دارد. هرچند که این تیم در ۵ دیدار گذشته خود تنها یک بار به پیروزی رسیده است اما به نظر می‌رسد این تیم برای حضور در لیگ اروپا تمام تلاش خود را انجام خواهد داد. ایبار هفته گذشته را با پیروزی ۳-۲ در خانه حریف مقابل اسپورتینگ خیخون به پایان رساند تا پس از ۴ دیدار به نخستین پیروزی خود دست یابد و با روحیه‌ای مناسب در آخرین دیدار نیم فصل نخست لالیگا به مصاف بارسلونا برود. مندیلیبار در این دیدار نمی‌تواند از رمیس، گارسیا، آربیا، جونکا و ریسگو به دلیل مصدومیت استفاده کند و به نظر می‌رسد شرایط دشواری برای انتخاب بازیکنان مد نظر خود داشته باشد.

بارسلونا که سال ۲۰۱۷ را با شرایط نه چندان مناسب شروع کرد و ابتدا مقابل اتلتیک شکست خورد و سپس در خانه ویارئال به تساوی ۱-۱ رضایت داد، ۳ دیدار آخر خود در تمامی مسابقات را با پیروزی پشت سر گذاشته است تا نشان بدهد منتظر لغزش‌های احتمالی رئال مادرید باشد. کاتالان‌ها هفته گذشته را با پیروزی ۵-۰ مقابل لاس پالماس پشت سر گذاشتند و موفق شدند فاصله امتیازی خود با صدر جدول را کاهش دهند. لوییز انریکه در این دیدار رافینیا و آندرس اینیستا را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و خاویر ماسکرانو نیز به دلیل محرومیت نمی‌تواند کاتالان‌ها را در این دیدار همراهی کند تا بار دیگر اومتیتی فرصت مناسبی داشته باشد تا در کنار جرارد پیکه خط دفاع بارسلونا را تشکیل دهد.

نکات آماری:

-بارسلونا در ۴ دیدار گذشته خود مقابل ایبار به پیروزی رسیده است و فصل گذشته نیز موفق شد در خانه این تیم به برتری ۴-۰ دست یابد.

-بارسلونا در ۴ دیدار گذشته خود مقابل ایبار حداقل دوبار به گل رسیده است.

-بارسلونا در ۱۲ دیدار خارج از خانه آخر خود موفق به گلزنی شده اند و در مجموع در این دیدارها ۳۷ بار دروازه تیم صاحب خانه را باز کرده اند.

-پاکو آلکاسر ۵ بار دروازه ایبار را باز کرده است و بدین ترتیب او همچون مسی و رونالدو بیشتر از هر بازیکن دیگری در لالیگا دروازه این تیم باسکی را باز کرده است.

ترکیب احتمالی دو تیم:

ترکیب احتمالی دو تیم
ترکیب احتمالی دو تیم

پیش بینی نتیجه بازی:

پیش بینی نتیجه بازی
پیش بینی نتیجه بازی

۱    
آی اسپورت
2017-01-22 12:28:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر