فهرست
کی‌روش: ایران و مردمش همیشه در قلبم می‌مانند
کی‌روش: ایران و مردمش همیشه در قلبم می‌مانند

کی‌روش: ایران و مردمش همیشه در قلبم می‌مانند

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش، فردی انکارناپذیر در تاریخ فوتبال ایران است اما حالا هزاران کیلومتر آن‌طرف‌تر سرمربی کلمبیاست. پایان جام ملت‌های آمریکای جنوبی برای کارلوس خوش نبود ولی حالا او می‌داند مأموریت جدیدش باید چگونه ادامه پیدا کند. هر چند کی‌روش طی ۸ سال حضورش در ایران فراز و نشیب های فراوانی داشت ولی هنوز دلش اینجاست. وقتی در یک گفتگوی خودمانی از کارلوس در این باره می‌پرسیم جواب می‌دهد: «من دلم برای تمام دوستان و بازیکنانم در ایران تنگ شده است. متأسفانه بعضی‌ها با من رفتار خوبی نکردند. جدایی من از تیم ملی ناخواسته بود و با میل باطنی اتفاق نیفتاد. امیدوارم روزی دوستانم را دوباره در ایران ببینم، همین‌طور بازیکنانم را که واقعاً دوست‌شان دارم.»

کی‌روش که قبل از رفتن ایران را خانه دوم خود نامیده بود، یک جمله جالب درباره دوری‌اش از اینجا می‌گوید: «جسمم در ایران نیست ولی فکرم آنجاست. راستش من ایران را یک کشور واقعی با مردم و طرفداران واقعی فوتبال می‌بینم. روز‌های خوبی در کنار هم داشتیم. من هرگز نمی‌خواهم مردم و تیم ملی را فراموش کنم. شک نکنید برای همیشه در قلب من باقی می‌مانند.»

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2019-07-16 10:36:00
نظر دهید

۴ نظر
Arman
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۲۴
علیرغم اینکه نتایجی خوبی برای ایران بدست نیوورد ولی تو دل خیلی از ایرانیا خودشو جا کرد...
۵
حسین
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۱:۵۸
درود فراوان بر کارلوس کبیر
۸
اهواز آبی
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۱۴
کیروش برای فوتبال زحمت کشید واقعا و باعث شد دوباره یکم امید به فوتبالمون و بهبودش برگرده، البته که مثل همیشه بدی هایی هم داشت اما واقعا شایسته احترامه
۶
کیروش کبیر بزرگترین سرمربی تاریخ ایران
سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۱۷
...
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر