فهرست
ادعای روز؛ گرشاسبی در پرسپولیس ماندنی است
ادعای روز؛ گرشاسبی در پرسپولیس ماندنی است

ادعای روز؛ گرشاسبی در پرسپولیس ماندنی است

آی اسپورت - هر چه به روز ۱۵ آذر و پایان مهلت مدیران بازنشسته برای ادامه همکاری با شرکت ها و ارگان های دولتی نزدیک تر می شویم، فشار حواشی و شایعات بر باشگاه پرسپولیس نیز افزایش می یابد. حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، بازنشسته است و اگر نتواند ثابت کند که پرسپولیس یک باشگاه غیردولتی بوده و مخارجش توسط دولت تامین نمی شود، مجبور به ترک صندلی مدیرعاملی باشگاه خواهد بود. از سوی دیگر شایعه‌ای به راه افتاده مبنی بر اینکه ایرج عرب معاون اداری و پشتیبانی باشگاه قرار است جانشین گرشاسبی شده و حکم مدیرعاملی اش در باشگاه پرسپولیس را دریافت کند.

در همین شرایط، حسین خبیری مشاور گرشاسبی در پستی اینستاگرامی، نسبت به این شایعه واکنش نشان داد و نوشت: «هر وقت پرسپولیس در اوج و اقتدار و آرامش است، با راه اندازی حاشیه هدف شان برهم زدن این آرامش می شود. آقای عرب یک مدیر باسابقه خوب و باتجربه است که الان هم به عنوان نفر دوم باشگاه در کنار آقای گرشاسبی امورات را به خوبی مدیریت می کند و همه در کنار هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش می کنیم. ضمنا آقای گرشاسبی هم هستند و قرار نیست جایی بروند. (نقل به مضمون)»

با توجه به این پست می توان نتیجه گرفت به زعم خبیری، بعد از روز ۱۵ آذر نیز، گرشاسبی در سمت خود ماندگار خواهد بود.

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-12-01 08:15:00
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۴۶
استوکس به صورت غیرقانونی برای تراکتورسازی بازی کرده است ! / فرار تراکتور از محرومیت سنگین
منابع موثق از تبریز خبر می دهند که دلیل جدایی استوکس مهاجم موفق این تیم بی انضباطی نبوده بلکه این مهاجم پیش از پیوستن به تراکتور با یک تیم یونانی قرارداد داشته است و مسئولان تراکتور بعد از شنیدن صحبت های استوکس که باشگاه یونانی تهدید به شکایت به فیفا کرده است حاضر به پرداخت کل مبلغ قرارداد استوکس می شوند و این مهاجم را آزاد می کنند تا خطر محرومیت و جریمه سنگین را از خود دور کنند.

نمیخواین درباره این شایعه مطلب بذارین؟ اگه مربوط به پرسپولیس بود که....
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر