فهرست
فولاد؛ سه بازی و سه پنالتی دقیقه نودی!
فولاد؛ سه بازی و سه پنالتی دقیقه نودی!

فولاد؛ سه بازی و سه پنالتی دقیقه نودی!

آی اسپورت - فولاد خوزستان در هر سه بازی این فصل خود که به ترتیب مقابل ذوب آهن، استقلال و گل گهر برگزار کرده، در ثانیه های پایانی صاحب پنالتی شده است! در هفته اول لیگ برتر، در حالی که این تیم تا دقیقه 95 با نتیجه 2 بر یک مغلوب ذوب آهن شده بود، مهدی مرجان زاده یک برخورد ساده پشت محوطه جریمه را داخل هجده قدم برد و روی نقطه پنالتی کاشت تا با پنالتی ساسان انصاری فولاد بازی باخته را با مساوی عوض کند، هفته دوم زاهدی فر که یک پنالتی اشتباه برای استقلال گرفته بود، دقیقه 90 یک پنالتی اشتباه هم برای فولاد گرفت تا با گل لوسیانو فولاد و جواد نکونام 3 امتیاز باارزش از استقلال بگیرند و این بار هم در سیرجان، در آخرین دقیقه وقت اضافی، داور روی برخورد توپ به دست و بدن مدافع گل گهر، به نفع فولاد اعلام پنالتی کرد تا فریاد امیر قلعه نویی هم مثل رحمان رضایی و محمود فکری به آسمان برود اما این بار پنالتی شاگردان جواد نکونام گل نشد و ساسان انصاری توپ را به تیر زد.

هرچند پنالتی امروز فولاد در قیاس با دو پنالتی قبلی، به اصطلاح خیلی پنالتی تر! بود (پنالتی اول مقابل ذوب آهن اصلا داخل محوطه جریمه اتفاقی رخ نداد و پنالتی دوم مقابل استقلال هم برخورد مدافع و مهاجم به شدت معمولی بود) اما برای اغلب اهالی فوتبال ذهنیت منفی ایجاد شده چون در 3 بازی متوالی به نفع این تیم پنالتی اعلام شده است. سابقه نداشته در سه بازی ابتدایی لیگ برتر، داوران به نفع یک تیم آن هم دقیقه 90، 93 و 95 اعلام پنالتی کنند!

۶ ۱  
آی اسپورت
2020-11-26 01:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹، ۰۹:۳۴
دقیقا .حتی اگر پنالتی صد درصد هم باشد داوران ما پنالتی های دقیقه 90 را خیلی با احتیاط میگیرند. اینکه اینچنین با شهامت برای فولاد پت سر هم پنالتی دقیقه 90 میگیرند جای بسی تفکر دارد امیدواریم ربطی به کولی بازی های نکونام یا مهندسی جدید در لیگ نداشته باشد. شایدم پسر وزیر تغییر ذائقه داده خواسته امسال تیم دومش قهرمان شود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر