فهرست
حقوق برانکو خرج نقل و انتقالات پرسپولیس می‌شود؟
حقوق برانکو خرج نقل و انتقالات پرسپولیس می‌شود؟

حقوق برانکو خرج نقل و انتقالات پرسپولیس می‌شود؟

آی اسپورت - پرسپولیس حالا به صورت رسمی بدون برانکو ایوانکوویچ وارد بازار نقل و انتقالات شده است. ایرج عرب که امیدوار بود ایوانکوویچ را به نیمکت پرسپولیس بازگرداند، اکنون با چالش‌های جدیدی روبروست و تردیدی نیست که اولین اشتباه او در این راه، آخرینش نیز خواهد بود. داستان پرسپولیس و برانکو در حالی به پایان رسید که او طلب حدود یک میلیون یورویی از سرخ‌ها داشت که قرار بود دوشنبه گذشته وصول شود. در واقع سرخ‌ها گمان می‌کردند که برانکو روز دوشنبه نماینده خود را به باشگاه می‌فرستد تا با دریافت مطالبات فصل گذشته و پیش‌پرداخت فصل آینده، ماندنش در پرسپولیس را قطعی کند اما این اتفاق رخ نداد.

با پیوستن برانکو به الاهلی بدون دریافت مطالبات، مدیران باشگاه حالا در موقعیتی جدید قرار گرفته‌اند و صراحتا باید به یک سوال پاسخ دهند؛ این که حالا مطالبات برانکو را پرداخت می‌کنند یا با آن مبلغ به بازار نقل و انتقالاتی می‌روند تا با جذب ستاره‌ها از اعتراضات هواداری بکاهند. اما این در حالی است که حضور برانکو در الاهلی سبب نخواهد شد تا او پیگیر مطالباتش نباشد. این اتفاقی است که مدیران سابق باشگاه پرسپولیس بارها آن را تجربه کردند و حالا باید درس عبرتی برای ایرج عرب و هیئت مدیره قرمزها شود. عدم پرداخت حقوق معوقه برانکو احتمالاً کار را به شکایت از فیفا می‌کشاند و در آن صورت پرسپولیس در سال‌های آینده باید چند برابر این مبلغ را بپردازد؛ خصوصاً این که مشخص نیست وضعیت ارز در سال‌های آینده به چه شکل خواهد بود.

همچنین هواداران پرسپولیس نیز به هیچ عنوان راضی نیستند که حقوق برانکو صرف آوردن مربی جدید و بازیکنان تازه شود. چرا که برانکو در یک سال گذشته بهترین دوران تاریخ پرسپولیس را رقم زده و پرداخت حقوقش کوچک‌ترین کاری است که پرسپولیسی‌ها می‌توانند انجام دهند.

از طرف دیگر همین حالا نیز باشگاه‌های ایرانی در فوتبال بین‌المللی به خاطر مشکلات مالی و بدقولی خود مطرح هستند و حالا اگر پرسپولیس حقوق بزرگ‌ترین مربی‌اش را ندهد، این موضوع شدت بیشتری خواهد گرفت. طبیعتاً همه می‌دانند که یک مربی خارجی برای حضور در کشوری جدید از مربیان خارجی قبلی مشورت می‌گیرد و حالا با این وضعیت اگر مامیچ، دالیچ یا هرکس دیگری درباره وضعیت مالی و تعهد ایرانی‌ها از کی‌روش و برانکو بپرسد، آنها چه پاسخی خواهند داد؟

هم اکنون نیز پرسپولیس می‌تواند با پیش‌پرداخت نافرجام برانکو وارد بازار نقل و انتقالات شود و مهره‌های مورد نظر سرمربی جدید را جذب کند. بنابراین پرداخت حقوق برانکو ربطی به انفعال در نقل و انتقالات نخواهد داشت. همین حالا هم پرسپولیسی‌ها با 5 بازیکن داخلی مذاکراتی جدی انجام داده و خواهند داد.

نکته مهم این که فعلا باشگاه پرسپولیس در این باره اظهار نظر رسمی نداشته و باید دید موضع ایرج عرب و هیئت مدیره چه خواهد بود. موضعی که باید امیدوار باشیم به پرداخت هرچه سریع‌تر حقوق برانکو ایوانکوویچ ختم شود؛ مسئله‌ای که می‌تواند موجب تنش‌زدایی در رابطه باشگاه - هواداران نیز شود.

ایلنا

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-06-20 21:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پدرام
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۳۲
مقاله خانم اشک ریز رو گذاشتن صفحه اول وبسایت که یه توهین کامل به هواداراست و هر دقیقه تعداد لایک ها داره میره بالا ما هم هرچی نظر میدیم مدیر محترم یا پاک میکنه یا نمایش نمیده چرا دقیقا؟!! میخواد چه جهتی بدید؟! میخواید چی رو ثابت کنید؟!! بدون بی احترامی پست میزاریم چاپ نمیکنید بعدش 2نفر برنامه ریزی شده میان به همدیگه فحش میدن بدون اینکه یه واو کم کنید نمایش میدین اونوقت میشید رسانه آزاد!!! دمتون گرم واقعا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر