فهرست
اصرار شفر؛ به باقری نیاز داریم
اصرار شفر؛ به باقری نیاز داریم

اصرار شفر؛ به باقری نیاز داریم

آی اسپورت – کنار گذاشته شدن فرشید باقری از استقلال تا پایان فصل می‌تواند به بروز اختلاف بزرگی میان شفر و فتحی منجر شود. مدیرعامل باشگاه استقلال دیروز به صراحت اعلام کرد که باقری تا پایان فصل اجازه حضور در تمرینات را ندارد ولی شفر علاوه بر ارسال نامه و درخواست رسمی برای بخشیده شدن باقری، در چند مصاحبه مختلف، نسبت به او اعلام نیاز کرده است. شفر امرور هم در تمرین تیمش و در جمع خبرنگاران تاکید کرد که به باقری نیاز دارد. او گفت: «علی کریمی سرما خورده است و ما در این پست تنها یک بازیکن داریم و فرشید باقری نیز بیرون است. نکته مورد نظر من همین است و بهتر است تصمیم آخر را پایان فصل بگیریم. به این بازیکن نیاز داریم و می‌خواهیم موفق شویم و نمی‌توانیم تیم خود را ضعیف کنیم. من باقری را جریمه کردم و باشگاه می‌تواند درباره او پایان فصل تصمیم بگیرد.»

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-04-20 14:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
++
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۲۰
با این همه بازیکن معتقده اگه باقری رو بذاره کنار تیمش رو ضعیف کرده! یاد برانکو افتادم که تو محرومیت از نقل و انتقالات هم نظم تیمش رو فدای مصلحت خودش نکرد و مسلمان رو گذاشت کنار.
۳
آبی دو ستاره
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۵۳
آقای فتحی، مدیر محترم، کاش همین قدر که در این جریمه لجاجت داری در تهیه زمین تمرین مناسب هم لجاجت داشتی. من فکر میکردم شما آبی هستین، اما با این رفتار بچه گانه که خواسته خودتان را به خواسته میلیون ها هوادار و کادر فنی ترجیه می دهید مطمئن شدم خودخواه هستید و دنبال مقام. آقای باقری از متشخص ترین بازیکنان استقلال بوده و هست، حتی اگر به دلیل عصبانیت از باخت دربی به شما فحش ناموسی هم داده باشن (که ندادن) حقتان هست چون عرضه فراهم کردن یک زمین تمرین هم نداری. با بودن شما شکی نیست که آینده ای تباه و سیاه در انتظار ما آبی ها هست و تنها کسی که ضرر میکنه ما هوادارهاییم. انشاله یک روز بیاد که یک نفر برای هیچ مجموعه ای بصورت یکتاتوری تصمیم نگیره و گور امثال شما گم بشه.
۸
حسین اهوازی
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۰۸
فتحی خودش باید بره اگه باقری برنگرده جواب فتحی رو تو استادیوم میدیم
hadi
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸، ۲۰:۴۰
منم یاد برانکوس افتادم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر