فهرست
دکه آنلاین؛ توطئه قطری
دکه آنلاین؛ توطئه قطری

دکه آنلاین؛ توطئه قطری

آی اسپورت – سازندگی عکس جلد ویژه نامه ورزشی اش را به کریس رونالدو اختصاص داده و با تیتر معصیت هفت به 7 دلیلی اشاره کرده که باعث شد رونالدو از رئال به یوونتوس کوچ کند.

 

سازندگی 21 تیر
سازندگی 21 تیر

خبر ورزشی تیتر یکش را به این موضوع اختصاص داده که تیم های قطری به این دلیل دنبال ستاره های استقلال و پرسپولیس هستند تا آنها را در آستانه نیمه نهایی لیگ قهرمانان و بازی با باشگاههای قطری تضعیف کنند. جپاروف هم در واکنش به شایعه مذاکره اش با سپاهان گفته منتظر است استقلال با تیام قرارداد ببندد تا او هم رقم درخواستی اش را بگوید

 

خبر ورزشی 21 تیر
خبر ورزشی 21 تیر

گل به بهانه خداحافظی جباری از فوتبال تیتر یکش را به صحبتهای افتخاری درباره هشت شاکی اختصاص داده. مدیرعامل آبی ها گفته ایفمارک مصدومیت جباری را تائید کرده بود اما منصوریان او را مجبور کرده که با جباری قرارداد ببندد. منتظری از اینکه او را مسبب حضور ابراهیمی در الاهلی می دانند گلایه کرده و گفته اصلا در قطر خانه ندارد که ابراهیمی بخواهد به خانه او در این کشور برود. درخواست 800 میلیونی رفیعی از پیکان هم حضور او در این تیم برای نیم فصل را سخت کرده.

گل 21 تیر
گل 21 تیر

 تیتر یک پیروزی درخواست برانکو برای مشخص شدن تکلیف برگزاری سوپرجام است. این روزنامه عملکرد استقلال در فصل نقل و انتقالات را با تیتر پنجره باز در کوچه بن بست بررسی کرده. ماجرای هدیه شهرداری به فیلم مستند اسب سردار آزمون هم یکی دیگر از تیترهای این روزنامه است.

پیروزی 21 تیر
پیروزی 21 تیر

 

۲    
آی اسپورت
2018-07-12 08:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر