فهرست
فصل بد برای براندن اینگرام/ آغاز NBA از روی نیمکت
فصل بد برای براندن اینگرام/ آغاز NBA از روی نیمکت

فصل بد برای براندن اینگرام/ آغاز NBA از روی نیمکت

isport.ir/ براندن اینگرام، درفت انتخابی لس آنجلس لیکرز احتمالا فصل جدید NBA را با نیمکت نشینی آغاز کند. اینگرام درفت دوم که به لس آنجلس لیکرز رسید، توسط لوک والتون سرمربی جدید لیکرز، احتمالا در آغاز فصل 17-2016 در ترکیب اصلی لس آنجلسی ها قرار نداشته باشد. به نظر می رسد با حضور بازیکنان بسیار جوانی چون دی آنجلو راسل و جردن کلارکسون و البته ژولیوس رندل و این فوروراد بلند قامت، لیکرز در آغاز فصل ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه خود را به میدان بفرستد. به نظر می رسد اینگرام در این ترکیب حضور نداشته باشد، چرا که در پست او آن ها در تابستان موفق شدند لول دنگ با تجربه را کسب کنند.
میچ کوپچک مدیر تیم لس آنجلس لیکرز گفت:   فکر می کنم بازیکنا جوان در طول و ادامه فصل خود را بتوانند بهتر  و قدرتمند تر نشان دهند. من نمی توانم پیش بینی کنم که اینگرام در  آغاز فصل جدید به عنوان استارتر و آغاز کننده وارد زمین خواهد شد، فکر نمی کنم او از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرد حتی اگر او پیک 2 هم باشد چنین چیزی اتفاق نخواهد افتاد.  او بایستی به تلاش و کار کردن ادامه دهد اما نه تنها برای بهتر شدن بازی خود، بلکه او بایستی تلاش کند تا از لحاظ نفس و قدرت در NBA بهتر از حال شود. قطعا ما در تیم بازیکنانی داریم که از لحاظ استحکام و آمادگی بدنی، توانایی حضور در 82 بازی لیگ را ندارند اما توانایی ارائه بازی در بخشی از 82 مسابقه را دارند. آن ها باید تمرین کنند و خود را بهتر از چیزی که هستند، کنند تا توانایی بازی در 82 مسابقه پیش رو را پیدا کنند.
لس آنجلس لیکرز پس از سال ها بازیکن بزرگ خود، کوبی برایانت را در ترکیب ندارد و بایستی دید لوک والتون و تیم جوانش در این فصل چه عملکردی از خود را به نمایش خواهند گذاشت.

۲    
آی اسپورت
2016-09-29 15:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر