فهرست
شتری که در خانه پرسپولیس هم می‌خوابد!
شتری که در خانه پرسپولیس هم می‌خوابد!

شتری که در خانه پرسپولیس هم می‌خوابد!

آی اسپورت - هفته گذشته خبری منتشر و به سرعت فراگیر شد مبنی بر اینکه دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی استقلال تهران به خاطر شکایت مهاجم سابق این تیم بسته خواهد شد! هرچند این پرونده با تلاش باشگاه استقلال از سوی فیفا مختومه اعلام شد، اما سروصدای زیادی به همراه داشت. این در حالیست که پرسپولیس هم کم شاکی بالقوه، پیگیر و عصبانی ندارد. برانکو و دستیارانش به تازگی شکایت مبسوطی تنظیم کرده و به فیفا ارسال کرده‌اند. همچنین ماریو بودیمیرکه قرارداد سنگینی با پرسپولیس دارد هم به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کرده و کوتاه هم نخواهد آمد. حال باید گفت اگر طلب یک مهاجم خارجی استقلال این جریمه را به همراه دارد، طلب برانکو و ۳ دستیارش و بودیمیر چه پرونده سنگینی را برای پرسپولیس به همراه خواهد داشت؟

روی صحبت ما با ایرج عرب است. مدیرعامل پرسپولیس فرصت مذاکره و توافق با برانکو و سایر کروات‌ها را به راحتی از دست داد و حالا باید پیه شکایت آن‌ها به فیفا را به تن بمالد. پرسپولیسی‌ها فراموش نکرده‌اند بسته شدن دو پنجره نقل و انتقالاتی این تیم به خاطر پرونده شکایت ریز‌اسپور از مهدی طارمی چه بلایی سر تیم برانکو آورد و حالا ممکن است همان سرنوشت در انتظار تیم کالدرون باشد. فدراسیون جهانی فوتبال با هیچ باشگاهی شوخی ندارد. فیفا پنجره نقل و انتقالات تیم پرطرفدار بارسلونا را هم به دلیل تخلف بسته و به طور حتم به تیم‌های ایرانی امتیازی نمی‌دهد.

امروز پرسپولیسی‌ها برای رقیب سنتی کری خوانده‌اند غافل از آن که مدیران باشگاه خودشان هم کم بی‌تفاوت نیستند! اگر امیرحسین فتحی و دوستان تلاش کردند این پرونده (البته با تأخیر!) مختومه شود، اما مدیران پرسپولیس در کلام هم چیزی نمی‌گویند و دلخوش هستند که برانکو را در فیفا محکوم می‌کنند! همان ادعای همیشگی تمام مدیران تمام تیم‌های ایرانی در این سال‌ها که نتیجه تمام این پرونده‌ها هم علیه ایران و ایرانی‌ها بود! با همین تجربه است که می‌گوییم باشگاه پرسپولیس از همین امروز باید از طریق دوستان مشترک یا از هر راه ممکن به فکر مذاکره دوستانه با کروات‌ها باشد که فردا قطعاً خیلی دیر است. 

 

خبر ورزشی 

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-07-21 09:59:00
نظر دهید

۱ نظر
.
يكشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸، ۱۰:۵۱
حواس تون باشه اون کیسه بود که جلوجلو وزارت ورزش پول رو فرستاد سفارت ایران تو زاگرب تو پرسپولیس کسی که قرار نیست به دادمون برسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر