فهرست
فردوسی‌پور حق چه کسانی را خورده؟
فردوسی‌پور حق چه کسانی را خورده؟

فردوسی‌پور حق چه کسانی را خورده؟

آی اسپورت - حمله به عادل فردوسی‌پور گویا تاریخ انقضا ندارد و عده‌ای در کمین نشسته‌اند تا به هر بهانه‌ای، حملات سهمگین خود را آغاز کنند. فردوسی‌پور در برنامه ۹۰، بیست سال ماندگار می‌شود به او حمله می‌کنند.  با مدیر شبکه اختلاف نظر پیدا می‌کند به او حمله می‌کنند. از ۹۰ می‌رود باز به او حمله می‌کنند. در تعطیلات نوروز به شهرهای سیل‌زده می رود و با سیل‌زدگان دیدار می‌کند از حمله به او دریغ نمی‌کنند.

مشخص نیست چه اتفاقی باید رخ بدهد، عده‌ای که نفرت سرتاسر وجودشان را فرا گرفته دست از سر فردوسی‌پور یا افرادی که از آنها کینه به دل گرفته‌اند بردارند. عادل فردوسی‌پور یا شوخی شوخی، حق آنها را در عالم رسانه خورده که این طور علیه او داد سخن سر می‌دهند و وامصیبتا می‌گویند یا جدی جدی بر صندلی آنها تکیه زده بود که حالا باید تقاص تمام سال‌های از دست رفته را بدهد! گویا آنهایی که سراغ مدیران اسبق دو باشگاه می‌روند تا از آنها طوماری علیه مجری برنامه ۹۰ تهیه کنند فراموش کرده‌اند فوتبال ایران در سال‌هایی که برنامه ۹۰ پخش نمی‌شد چه شرایطی داشت.

نوشتن از مزایا و محاسن برنامه ۹۰ در کنار نقدهایی که مانند هر رسانه‌ای به آن وارد است البته در این محدوده نمی‌گنجد؛ قرار هم نیست در یک یا چند خط برنامه‌ای با این قدمت را نقد کنیم و در تحسین یا مذمت آن، ادای آدم‌های روشنفکر یا به شدت اخلاق‌مدار را در بیاوریم. مساله این است که امروز اگر در بر همان پاشنه بچرخد و اختلافات سر جای خود باقی بماند، عادل فردوسی‌پور از این پس نه مجری برنامه ۹۰ که یک استاد دانشگاه صنعتی شریف است. جایگاه او در دانشگاه حفظ خواهد شد و تلویزیون هم مانند تمام این سال‌ها به راهش ادامه خواهد داد. زور زدن منتقدانی که تازگی‌ها حاضر جواب شده‌اند هم بی‌فایده است؛ مهم قضاوت مردم است. یک بار پای حرف مردم بنشینید، ببینید چگونه شما را قضاوت می‌کنند.

خبر ورزشی

۱۷ ۳  
آی اسپورت
2019-03-27 15:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
..
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۵۰
سلام آقای فردوسی پور در دوران که نود اشتباه هاتی داشته ولی این هجمه علیه او درست نیست. آقا طاهری شما که فردوسی پور عامل تنش میدونی میشه توضیح بدی چه جوری آمدی پرسپولیس درباره اوکراین ها توضیح بده وطارمی وخوزه و...فرافکنی نکن
اسمان
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۵۶
فردوسی پور حق دلالها را خورده.ایشون جلوی فساددرفوتبال ایستادن.حتی فدراسیون نشینها هم الان خوشحالند.چون فساد درفوتبال به فدراسیون هم مربوط میشه.خلاصه اونایی که گندکاریهای درفوتبال داشتن از رفتن فردوسی پور خوشحالند.
ایرانی
چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸، ۱۸:۵۵
دشمنان فردوسی پور کسانی هستند که از این فوتبال بی در و پیکر به همه چیز رسیدن
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر