فهرست
مهاجرانی: پدیده سهمیه آسیا را می‌گیرد
مهاجرانی: پدیده سهمیه آسیا را می‌گیرد

مهاجرانی: پدیده سهمیه آسیا را می‌گیرد

آی اسپورت - پیشکسوت فوتبال ایران می گوید فدراسیون فوتبال باید هرچه سریعتر درباره سرمربی تیم ملی تصمیم بگیرد و او را معرفی کند. حشمت مهاجرانی در گفتگو با خبرنگار آی اسپورت در مشهد درباره شرایط این روزهای تیم ملی گفت: «در شان تیم برتر آسیا نیست که هنوز سرمربی نداشته باشد و فدراسیون فوتبال باید هرچه سریعتر در این باره اقدام نماید. اینکه چه کسی می خواهد ردای هدایت تیم ملی ایران را برتن کند بسیار مهم است و کاش افرادی که تصمیم گیرنده در این خصوص هستند با فکر باز و آینده نگری ویژه ای  و البته سریعتر ،سرمربی تیم ملی را انتخاب کنند که در شان فوتبال ایران هم باشد.»

مهاجرانی درباره عملکرد پرسپولیس و استقلال هم نظر انتقادی تندی ندارد: «پرسپولیس با برانکو روزهای خوبی را سپری کرده است و حالا قرعه در این فصل این طور افتاد که تیمشان حذف شود. آنها در دور قبلی شاهکار کردند و حالا هم نباید نا امید شوند. استقلال هم می توانست در بازی دیشب برنده باشد اما خب تجربه یک بحث مهم در فوتبال است. ذوب آهن فکر می کنم در این دوره مسابقات آسیا شرایط خوبی را پیدا کرده است ، همانطور که در لیگ ایران هم با حضور منصوریان ذوب آهن دگرگون شد.»

سرمربی سابق تیم ملی درباره شرایط لیگ برتر ایران هم گفت: «رقابت در بالای جدول بسیار سخت شده است. پرسپولیس ، استقلال ، سپاهان ، تراکتور سازی و پدیده شهر خودرو هرکدام به اندازه خود شانس قهرمانی دارند هر چند که فکر می کنم پرسپولیس قهرمان شود.»

مهاجرانی درباره عملکرد پدیده در لیگ هجدهم هم حرف های جالبی دارد: «من به عنوان یک مشهدی باید به اعضای تیم شهرم یعنی پدیده شهر خودرو نیز تبریک بگویم که تا همین جا هم کار بزرگی را با حضور یحیی گل محمدی انجام دادند. خراسانی ها شک نداشته باشند که تیم پدیده شهر خودرو امسال سهمیه آسیا را به دست خواهد آورد و به واقع پدیده لیگ خواهد شد. اگر این شرایط رخ بدهد یک اتفاق بزرگ برای فوتبال خراسان رقم می خورد و به نظرم همه خراسانی ها و به ویژه مشهدی ها باید از این تیم حمایت کنند. حضور یک تیم از خراسان در آسیا فوتبال این خطه دگرگون می شود.»

مهاجرانی همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص انتخابات هیات فوتبال خراسان رضوی نیز گفت: «از چند ماه قبل بحث انتخابات هیات فوتبال خراسان مطرح بوده است. به نظر من اینکه در این دوران بگوییم رییس هیات باید فوتبالی باشد منطقی نیست. البته هرکسی نظری دارد ، اما فوتبال روز دنیا نیاز به مدیریت قوی و البته فردی دارد که بتواند بودجه بیاورد حالا اگر آن فرد فوتبالی نبود اما مدیریت بلد بود یعنی نباید انتخاب شود؟ این حرف غلط است و اتفاقا باید اجازه دهیم این افراد هم بیایند شاید با مدیریتشان کاری کردند. در بین همه کاندیداهای این انتخابات نیز با شناختی که از احسان اصولی دارم فکر می کنم او بتواند مدیر خوبی برای فوتبال خراسان رضوی باشد. تا زمانی که در فوتبال خراسان رضوی نگاه های تفرقه آمیز باشد مشکلات هم هست. من به عنوان یک پیشکسوت باید راه راه نشان دهم و عقیده دارم در بین گزینه های دیگر فردی مثل اصولی با توجه به سوابقش و کارنامه اش نمی تواند فوتبال خراسان را به خوبی مدیریت کند.»

۴    
آی اسپورت
2019-05-07 19:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر