فهرست
دوزاری‌ها! از سردار انتقاد می‌کنید؟
دوزاری‌ها! از سردار انتقاد می‌کنید؟

دوزاری‌ها! از سردار انتقاد می‌کنید؟

آی اسپورت - «گلم تقدیم به اون انسان‌های .... باز رفتین قایم شدین، دو هزاریا. بازم میگم زیاد حرف بزنین با گلم دهنتون رو می‌بندم پس بهتره سمت من نیایین.» این جملات از زبان یک نوجوان ۱۴ساله که با بچه‌محل‌هایش کری می‌خواند نیست. این متن آخرین استوری جناب آقای سردار آزمون بازیکن تیم ملی ایران و زنیت سن‌پترزبورگ است. ایشان این جملات را بعد از آخرین گلی که پنج‌شنبه در ترکیب تیم زنیت به سوچی زد استوری کرد. دقیقا نمی‌دانیم منظور سردار از انسان‌های... و دوهزاریا چه کسانی است اما احتمالا همه چیز به ماجرای ویدئوی لو رفته از رختکن زنیت و جشن قهرمانی بازیکنان این تیم مربوط می‌شود. ویدئویی که در آن حرکتی غیراخلاقی از زیوبا و سردار دیده می‌شود.

این ویدئو در ایران بازخوردهای منفی زیادی داشت اما همه چیز به واکنش‌های داخل ایران محدود نمی‌شد و حتی صفحات و پیج‌های پرطرفدار در فضای مجازی هم واکنش‌های زیادی به آن نشان دادند. شاید این ویدئو یکی از پربازدیدترین ویدئوهای فوتبالی در دو سه روز اخیر باشد. اما سوال ما از جناب سردار این است که واقعا بعد از انتشار این ویدئو چه انتظاری داشتند؟ آیا رسانه‌ها در ایران باید با شوخی و خنده از این اتفاق گذر می‌کردند؟ آیا باید از این اتفاق ابراز خوشحالی می‌کردند؟ اصلا شاید بعضی از واکنش‌ها تند و غیرمنطقی بود اما آیا واکنش سردار به این ماجراها باید این چنین باشد؟

یعنی اگر کسی بگوید این حرکت سردار و هم‌تیمی‌اش خوب نبود و بدآموزی داشت، به قول خود او دارد زیادی حرف می‌زند و باید دهانش را بست و یک آدم دوهزاری است و جزو انسان‌های ... به شمار می‌رود؟ یا مثلا الان اگر بگوییم کار این دو بازیکن خیلی خوب بود، آدم خوبی هستیم و دوهزاری نیستیم؟ یعنی همه انگیزه جناب آزمون برای گلزنی، بستن دهان منتقدانش است؟ راستش سردار پیش از این هم نشان داده که اصلا آدم انتقادپذیری نیست و انگار هر کس انتقادی از او بکند، یا فوتبال نمی‌فهمد؛ یا مغرض است یا دوهزاری! بعد از ماجرای جام جهانی امیدوار شده بودیم سردار کمی اصلاح و البته بزرگ شده باشد اما خب با واکنش اخیر، معلوم شد که انگار قرار نیست او عوض شود.

۲۶ ۶  
آی اسپورت
2020-07-14 00:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
مسعود
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹، ۰۷:۵۴
ای آدم مریضه وقتتون گرانبها رو با اخبار درباره این بشر پر نکنید
۹
آرتان
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹، ۱۰:۰۵
اینقدر راحت کلمه دوزاری رو به کار نبرید لطفا. سردار آزمون یه آدم بیسواده و نمیفهمه. اما شما دیگه به این کلمه اشاره نکنید. دوزاری معنای زشتی داره و به معنای فاحشه ایه که خودشو به دو زار میفروشه. مثل سردار آزمون نباشیم
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹، ۱۰:۱۷
وقتی لامبورگینی هوراکان سوار میشی و دخترهای روس قد بلند و بلوند و چشم آبی و حوری سرشت بهت نخ میدن.. متاسفانه باید بپذیری که بقیه دنیا بجز هم سطح هات 2 زاری هستن.. این جبر زمانه س و کاریش نمیشه کرد... شما حالا بگو پس جنبه و انسانیت و .... چی میشه باید بگم اینا رو بذارید در کوزه واقعا.. زندگی انقد بیرحم هست که وقتی سوپر لوکس وارد زندگیت میشه کلا یک موجود دیگه میشی.. فقط با 10-12 نفر خودی معاشرت میکنی و بقیه برات بدرد نخور به حساب میان... همه همینطورن و استثنایی نداره..
سعید
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹، ۱۵:۰۷
عزیر دل برادر مشکل از اونجایی شروع میشه که ما مردم و شما رسانه ها ی نفر که متاسفانه جنبه نداره اون قد گندش میکنیم که باین شکل و با ادبیات سخیف حرف میزنه. و دوم اینکه متاسفانه پدر ایشان با حمایتهای بی مورد خود بخصوص در موضوع برانکو باعث شد این بچه پرروتر بشن که امیدوارم اصلاح بشن. البته ماندن در لیگ روسیه قطعا ب ضررش خواهد بود در آینده . حرفای آقای وحید بارساپولیسی تایید میکنم.
۵
سپهر
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹، ۰۲:۴۶
ویدیو رو دیدم، وحشتناک بود. مُردم از خجالت به عنوان یک ایرانی ، و بعد از خواندن مصاحبه زیوبا در مورد این حرکت، حالم بدتر هم شد. واقعا اگه فدراسیون و سیستم ورزشی-نظارتی کشور اجازه بده این آدم برای تیم ملی ایران و با این پیرهن مقدس بازی کنه، توهین برزگی به ملت ایران کرده.
۴
سپهر
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹، ۰۳:۲۴
ویدیو رو دیدم، وحشتناک بود. مُردم از خجالت به عنوان یک ایرانی ، و بعد از خواندن مصاحبه زیوبا در مورد این حرکت، حالم بدتر هم شد. واقعا اگه فدراسیون و سیستم ورزشی-نظارتی کشور اجازه بده این آدم برای تیم ملی ایران و با این پیرهن مقدس بازی کنه، توهین برزگی به ملت ایران کرده.
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر