فهرست
حسین‌خانی:چرا داور 2 روز قبل‌بازی عوض‌شد؟
حسین‌خانی:چرا داور 2 روز قبل‌بازی عوض‌شد؟

حسین‌خانی:چرا داور 2 روز قبل‌بازی عوض‌شد؟

آی اسپورت - سرمربی تیم فوتبال مس نوین کرمان گفت: اختلاف سطح کیفی بازیکنان نتیجه بازی را رقم زد و شرایط ما با پرسپولیس برابر نبود. فرزاد حسین‌خانی پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی گفت: به تیم خوب پرسپولیس تبریک می‌گویم. ما برنامه‌ریزی و پلن‌های یک، دو سه داشتیم. متاسفانه گلی را که در دقیقه 38 دریافت کردیم برنامه ما را به هم ریخت و نتوانستیم سراغ پلن‌های بعدی‌مان برویم، فکر می‌کنم اختلاف سطح کیفی بازیکنان نتیجه بازی را رقم زد.

وی ادامه داد: از عملکرد بازیکنان راضی هستم، تمام تلاش‌شان را کردند که بهترین بازی‌شان را انجام دهند. با توجه به اینکه شرایط ما با پرسپولیس برابر نبود از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. نمی‌دانم چطور فدراسیون برنامه ریزی کرده، ما به عنوان یک تیم لیگ دویی با توجه به امکاناتی که داریم در 38 روز 10 بازی انجام داده‌ایم.  مطمئنا برای یک تیم لیگ دویی امکان برگزاری 10 بازی در 4 روز فراهم نیست. این شرایط روی ذهنیت کادرفنی و بازیکن تاثیر می‌گذارد.

حسین‌خانی عنوان کرد: مگر می‌شود 48 ساعت پیش از بازی داور بازی را عوض می‌کنند؟ به چه دلیل این اتفاق افتاد؟ امروز در یکی دو صحنه به اشتباهات داوری اعتراض داشتیم. با این حال با توجه به تمام این اتفاقات به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می‌گویم.

سرمربی مس نوین در خصوص صحبت‌های مطهری مبنی بر اینکه این تیم مقابل پرسپولیس با برنامه بازی کرد، اظهار داشت: کادرفنی پرسپولیس به بازیکنان ما لطف داشته‌،  همانطور که گفتم در بحث شرح وظایفی که برای بازیکنان تعیین کرده بودیم، رضایت 60-70 درصدی از بازیکنان داریم. اگر بازیکنان ما یک مقدار احساس مسئولیت بیشتری داشتند می‌توانستیم بازی زیباتری را هم مقابل پرسپولیس  انجام دهیم.

     
آی اسپورت
2021-03-12 18:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر