فهرست
ماجراجویی سروش در پرسپولیس: طلسم 7
ماجراجویی سروش در پرسپولیس: طلسم 7

ماجراجویی سروش در پرسپولیس: طلسم 7

 آی اسپورت- سروش رفیعی آمد. البته آمدن او یک اتفاق ویژه دیگر هم به دنبال داشت. سروش رفیعی با شماره 7 آمد. شماره‌‌ای که مثل شماره 8 پوشیدن آن همیشه حاشیه‌های خاص خودش را داشته است. البته شماره 8 با توجه به این که در دو، سه فصل اخیر صاحبانی داشته حاشیه‌هایش از شماره 7 کمتر است.  شماره 7 شماره‌ای است که حتی تا همین نیم‌فصل گذشته هم به نوعی در بایگانی بود و حالا انگار با آمدن سروش رفیعی از کمد درآمده است. نشانه بایگانی بودن آن هم این است که دو بازیکن فعلی سرخپوشان قصد پوشیدن آن را داشتند که به آنها این اجازه داده نشده. محسن مسلمان که به همین دلیل 77 می‌پوشد و علیپوری که در نهایت او را از پوشیدن این شماره به واسطه حاشیه‌‌هایش منصرف کرده و شماره 70 را به و دادند. آمدن سروش رفیعی اما ظاهرا آنقدر پرسپولیسی‌ها را ذوق‌کرده که دوران بایگانی این شماره را تمام کنند.

بعد از علی پروین، محمد پروین، حسین بادامکی و میثم سلیمانی بازیکنانی بودند که این شماره را برتن کردند و هیچ‌کدام نتوانستند با این شماره موفق باشند و این اتفاقات باعث شد تا حتی اگر پیراهن بایگانی نمی‌شد، هر بازیکنی جرات نمی‌کرد به سمت آن رفته و بخواهد که پیراهن شماره 7 را بپوشد.

حالا با آمدن سروش طلسم اول شکسته و پیراهن شماره 7 از بایگانی درآمده اما این که آیا طلسم دوم هم خواهد شکست و این بازیکن می‌تواند بار دیگر این شماره را به اوج برگرداند یا نه نیاز به زمان دارد.

 

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-01-09 16:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
جمال
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
استیلی هم 7 بود و بهترین بازیها رو انجام میداد، علکی جو رو بهم نریزد و خرافات رو بزارین کنار ، اون بازیکنه که بازی می کنه نه شماره
برزو
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۹
ما استقلالي ها چه شماره هفت هايي داشتيم و لنگي ها چي!
خخخ
ما يه قلمش يه اقا فرهاد داشتيم كه جلو لنگي ها خه تو بازي باشه چه بعد اخراج در مسير رختكن، 125 هزار لنگي رو ميسوزوند.
ميدوني چي ميگم؟
كلا شغلش بود
۴ ۲
خاطرات دسته سه
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۹
این یکی شماره 7 نیاومده آتش انداخته به سرتاپای هر چی دسته سومیه... تنها نکته ای که باعث شده بود اینقدر از اومدن سروش استقبال کنیم همین حال و روز الان امثال تو...
PERSEPOLIS
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۴۲
125؟ زنگ بزن بیان آب برریزند اونجایی که می سوزه!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر