فهرست
توصیه به خمارلو؛ ماستمالی نکن لطفا!
توصیه به خمارلو؛ ماستمالی نکن لطفا!

توصیه به خمارلو؛ ماستمالی نکن لطفا!

آی اسپورت - دعوا بین پرسپولیسی‌ها و اخوی آقای دایی همچنان ادامه دارد. کلا تقابل‌های پرسپولیس و علی دایی اینطوری است که دو تیم نود دقیقه بازی می‌کنند و بعدش ۹۰ روز می‌جنگند. البته این بار علی‌آقا خودش کنار کشیده و تریبون را دست برادرش - محمد- داده است. این وسط محمد دایی کلمات زشت و عجیبی به‌کار برده و باعث شده مدیر رسانه‌ای پرسپولیس هم به برادران دایی یورش ببرد. روز گذشته اما پندار خمارلو در توجیه مصاحبه‌اش گفته: «علی دایی اسطوره پرسپولیس است و منظور من به محمد دایی بود.» انصافا این چند جمله را از خمارلو بخوانید و ببینید منظورش به محمد است یا علی؛ «برانکو کسی نیست که با لباس شخصی به تمرین بیاید، با دوستانش گپ بزند و به روزنامه خواندن مشغول شود.» شما همه نشانی‌ها را دادی و فقط قد و وزن علی دایی را نگفتی، پس ماستمالی نکن. جرأت داشته باش و پای حرف‌هایت بایست؛ مخصوصا که غلط هم نبوده!

۲۰ ۲  
آی اسپورت
2019-04-18 01:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کیسه نجاست
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۳۰
خفه شید بابا. فقط یک سوال برام پیش اومده
اگه فقط یک بازی داوری پرسپولیس موردی داشت از صد تا کارشناس نظریه میذاشتید اما امروز که کیسه لجن به لطف داور بازیشو برد خفه خون گرفتید؟!
واقعا نظری در مورد پنالتی اخراج ماشین سازی در دقیقه یک ندارید؟! چشمکی 90 دقیقه غیرقانونی بازی کرد و کسی هم عین خیالش نیست اگه پرسپولیس بود که خودتونو جر داده بودید
امیرعباس
پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸، ۰۴:۴۸
واقعا در حضور کله گنده های رسانه ها تا ریزه میزه هایی مثل ناصر نامدار و بهروش ....یک هفتست دارند به دهان برادران دایی می کوبند واقعا پندار چیکار داشتی اومدی حرف زدی ؟؟تو اصلا لزومی نداره حرفی بزنی !!!یعنی تنها شغل خمارلو اینه که اینجور مواقع واکنش نشون بده ولی همین یه کارم کلی سرخر داره کافیه یه بدبختی یه انتقادکی از برانکو بکنه دیگه وامصیبتا وامصیبتا :-) :-)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر