فهرست
«خانه فساد» به اسم مهاجم پرسپولیس!
«خانه فساد» به اسم مهاجم پرسپولیس!

«خانه فساد» به اسم مهاجم پرسپولیس!

آی اسپورت – فردی که خود را به عنوان وکیل مهدی طارمی معرفی کرده بود با اجاره یک واحد آپارتمان لوکس در شمال تهران اقدام به راه اندازی خانه فساد کرده بود که با اعتراض همسایه ها و دخالت پلیس ماجرا برملا شد. این فرد سودجو که ادعا کرده بود وکیل مهاجم پرسپولیس است و عکس هایی با او نیز به مالک آپارتمان نشان داده بود، این واحد را به اسم طارمی اجاره می‌کند اما با وجود اصرارهای مالک برای دیدن طارمی، هیچ خبری از این بازیکن نمی‌شود!

پس از مدت کوتاهی که این واحد به فرد سودجو اجاره داده می‌شود همسایه ها به خاطر سروصدای غیرمتعارف زنان و دختران موضوع را به پلیس گزارش می‌دهند که این امر باعث عصبانیت و خط و نشان کشیدن وکیل قلابی می‌شود. فرد سودجو این آپارتمان را به محل رفت و آمد دختران و زنان جوان و انجام امور غیراخلاقی و  قمار تبدیل کرده بود که با وساطت پلیس و اعتراض همسایه ها ماجرا به پایان رسید.

 

مهر

۴۸ ۶  
آی اسپورت
2017-08-16 12:45:00
نظر دهید

۶ نظر
ایمون زاید10103
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۵۶
آبروی افراد را با تیترهای نامربوط میبرید
خجالت بکشید
آرش
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۴۶
انتخاب این عکس کاری غیراخلاقیه
سهام
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۹
کارتون در مورد این خبر ، و تیتر و انتخاب عکس واقعاً شرم آوره. چیکار به زندگی این بچه دارید. متاسفانه سیاست این سایت فقط در جهت افرایش بازدید و کسب درآمد بیشتر هستش.حالا این وسط 4 تا مطلب در ستایش یا نکوهش سرخابی هم میذاره.
شرم بر شما باد
خسته
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۸
خاک بر سرتون با این اخبارتون.
یکی تن فروش میشه، یکی وطن فروش، یکی هم مثل شما قلم فروش.
۲
مهران
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۱۹
آقا کارتون درسته، چقدر جالب عکس هم انتخاب،کردید، مهدی طارمی در کنار پیشکسوت بزرگ اعصار استاد حمید درخشان، فقط تو عکس جای اسطوره ایی به نام ناصر،محمد خانی خالی است
۱ ۱
در جواب مهدی
جمعه ۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
خانم جاهد گویا با شما نسبت نزدیک دارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر