فهرست
انتقاد عجیب؛ بی‌شخصیت‌ترین استقلال تاریخ!
انتقاد عجیب؛ بی‌شخصیت‌ترین استقلال تاریخ!

انتقاد عجیب؛ بی‌شخصیت‌ترین استقلال تاریخ!

آی اسپورت – استقلال دیروز بد بازی نکرد و به عقیده خیلی‌ها مستحق تساوی بود. اما نوع شکست این تیم و بازی ضعیف برخی از بازیکنان باعث شده انتقادات زیادی از این تیم صورت بگیرد. آتیلا حجازی انتقاد شدید اللحنی از تیم سابق خودش کرده است:

مساوی عادلانه‌تر بود

متأسفانه شاهد بازی خوبی نبودیم و این یکی از بدترین دربی‌ها بود. در هر دقیقه یک نفر روی زمین می‌افتاد و این مسابقه از لحاظ فنی چیزی نداشت. استقلال در مجموع ۹۰ دقیقه حدود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بد نبود، اما در مجموع باز هم شاهد یک بازی ضعیف از سوی این تیم بودیم. یک پنالتی هم به دست آمد که اگر گل می‌شد شاید شرایط فرق می‌کرد و فکر می‌کنم نتیجه تساوی عادلانه‌تر بود.

آن‌ها که تیم بستند خیانت کردند

نمی‌دانم چرا همه سراغ سرمربی می‌روند و کسی از بازیکنان حرف نمی‌زنند. استقلال از خط دروازه تا خط حمله بازیکن طراز اول و با کیفیت ندارد، من نمی‌دانم چرا سید مهدی رحمتی را رد کردند، این بازیکن پسر خاله من نیست، اما با چه توجیهی رحمتی را از دست دادند؟ چرا در خط دفاع، هافبک و حمله این همه بازیکن اسمی جدا شدند؟ افرادی که استقلال را برای فصل جدید بستند وحشتناک‌ترین خیانت را به این باشگاه کردند، واقعا این بازیکنان با چه استدلالی جذب این تیم شدند؟ اگر چشم بسته برای استقلال بازیکن جذب می‌شد، قطعاً نفرات بهتری نسبت به این بازیکنان به خدمت گرفته می‌شدند.

استقلال را این قدر ذلیل ندیده بودم

استقلال با این بازیکنان با نتیجه ۲ بر صفر از همه تیم‌ها عقب است. من دلم برای استقلال می‌سوزد و تا حالا این تیم را اینقدر ذلیل ندیده بودم. استقلال تاریخ بزرگی در فوتبال ایران دارد و این تیم نیاز به بازیکنان بزرگ دارد. اینجا آزمایشگاه نیست که بازیکنان ضعیف بیایند و تیم به این روز بیفتد. استقلال ۳ بازیکن بزرگ ندارد که بازیکنان دیگر از آن‌ها حرف شنوی داشته باشند. تیم فعلی بدون شک از لحاظ فوتبالی بی‌شخصیت‌ترین تیم تاریخ استقلال است.

اول فصل گفتم فاتحه این تیم را بخوانید

اول فصل می‌شنیدم که فلان بازیکن برای استقلال شرط می‌گذارد که ۴ میلیارد بگیرد یا شرط می‌گذارد که فلان بازیکن باید از تیم برود. شما در چه حدی هستید که برای استقلال تعیین تکلیف می‌کنید؟ من از همان زمان که این چیز‌ها را شنیدم، گفتم که فاتحه استقلال خوانده است. استقلال و پرسپولیس جایگاه خاصی در فوتبال ایران دارند و بازیکنانی که به این تیم می‌آیند باید کیفیت بالایی داشته باشند. الان واقعاً کدام بازیکن می‌خواهد شرایط را برای استقلال تغییر بدهد؟

امسال پنجم هم نمی‌شود

استقلال جایی برای حمایت باقی نگذاشته است. خیلی‌ها به ما می‌گویند حمایت کنید، مگر می‌شود کورکورانه از تیم حمایت کرد؟ اگر استقلال خوب بازی کند و بدشانسی بیاورد باز هم می‌توان صبر کرد، اما این تیم هیچ حرفی برای گفتن ندارد. استقلال در این فصل با این بازیکنان به هیچ‌جا نمی‌رسد و حتی پنجم هم نمی‌شود. حتی اگر گواردیولا هم به استقلال بیاید چیزی تغییر نمی‌کند، مربی نیاز به ابزار دارد، اما متاسفانه استقلال بازیکن بزرگ و باکیفیت ندارد.

 

 

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2019-09-23 16:59:00
نظر دهید

۲ نظر
محمد یوسفی
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۴
خدا ناصر خان حجازی را بیامرزه
خوارکیسه ها
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۴:۱۷
اگر دهه ۸۰ کثیف مموتی رو حذف کنیم کیسه شخصیتش در حد ذرت کاران دشت مغان میشه:)))
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر