فهرست
برانکو دوباره زیر فشار هواداران؛  رضاییان را ببخش
برانکو دوباره زیر فشار هواداران؛ رضاییان را ببخش

برانکو دوباره زیر فشار هواداران؛ رضاییان را ببخش

آی اسپورت- باخت امروز پرسپولیس برابر قشقایی باعث شد تا سرمربی کروات سرخ‌پوشان دوباره زیر فشار هواداران برود. اتفاقی که در فصل گذشته چندان رخ نمی‌داد در این فصل تاکنون در چند مقطع اتفاق افتاده تا پرسپولیسی‌ها نشان دهند خیلی هم از تصمیمات برانکو دل خوشی ندارند. مهم‌ترین موضوع این روزهای پرسپولیسی‌ها بحث بخشش رضاییان و بازگشت به ترکیب تیم است. شاید بتوان گفت رضاییان امروز در جمع ملی‌پوشان بود و شکست پرسپولیس را نتوان به او ربط داد. اما همین شکست نابخشودنی باعث شد تا دوباره توپ به زمین برانکو بیفتد. حالا پرسپولیس از جام حذفی و مسیر کوتاه تا لیگ قهرمانان محروم شده‌اند و تنها راه رسیدن دوباره به لیگ قهرمانان کسب عنوان قهرمانی یا نائب قهرمانی در لیگ برتر است. اکنون که تمرکز پرسپولیس فقط به دو جام معطوف شده، هواداران هم انتظار پرسپولیسی قدرتمندتر را دارند. پرسپولیسی که مهرهای درجه یک کم ندارد و با حضور دوباره رضاییان می‌توان آن را قدرتمندتر هم کرد. باید دید برانکو سرانجام چه زمانی به خواسته هواداران تن می‌دهد و رضاییان را می‌بخشد؛ بخششی که زمان زیادی از اجرای آن می‌گذرد  و نقل محافل شده و حتی به بحث کارشناسی تلویزیونی بازی امروز پرسپولیس برابر قشقایی هم کشیده‌ شده‌است.

 

کد خبر: 9401

۸ ۴  
آی اسپورت
2016-09-30 22:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حمید
جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۴۶
نکته جالب بازی پرسپولیس و قشقایی، اینه که هر تیمی الان جای پرسپولیس بود و جلوی قشقایی بازی داشت، به تمام بازیکنهای اصلیش استراحت میداد و ذخیره ها رو میفرستاد تو زمین. حالا یه عده پرسپولیسی برای کم کردن غم شکست میان تقصیر رو میندازن گردن کیروش و سازمان لیگ که چرا 6 تا بازیکن ما نبودن!!!
اولا شما مجبور نبودی بدون ملی پوشها بازی کنین ثانیا آیا واقعا برای بردن قشقایی هم نیاز به 6 ملی پوش هست؟ پس ذخیره ها دکورین؟
۹
امیر تبریز اوغلی
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۴۰
حیا کن رها کن لنگی ها شروع میشه
۳
محسن
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
آقای حمید خان یعنی به نظر شما امروز استقلال با ذخیره هاش جلوی ملوان نوین بازی میکنه ؟
وقتی از 11 نفر اصلی 5 نفر تو زمین باشن که فقط 2 تاشون تو پست تخصصی خودشون بازی کردن این ایراد گرفتن ها درست نیست
همه میدونن که برنامه ریزی سازمان لیگ و کارای کیروش داره به همه تیمها ضربه میزنه نه فقط پرسپولیس
۱
وحید
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۶
ببین پروفسور عزیز ما تحت هر شرایطی از تصمیماتت حمایت کرده و میکنیم و همه این تیم خوب و جوون و قدرتمند رو که بردنش تو 120 دقیقه هم حسرت همه تیمهاست رو مدیون شماییم..ولی این زو هم درنظر بگیر که ذخیره ها پس کی میخان خودشون رو ثابت کنن؟ آقای برانکو آیا این محرمی از رامین بهتره؟ آیا ربیع خواه از بنگر بهتر بود>؟ آیا الوان زاده مهره گمشده پرسپولیسه؟ آیا شهاب زاهدی جایگزین طارمی تو روزهای نبودشه ؟ آیا رادوشویچ دروازه بان مطمئنیه ؟ همه اینها نظر شماست.. فقط ما حمایت کردیم و میکنیم...اما یک دقیقه به کرملاچعب فرصت ندادی..چون با نظر شما جذب نشده و داستان رامین و مسلمان و سید جلال... یکم با تیمی که هوادار میلیونی داره داه بیاید..مردم هم حق دارن گاهی..در آخر به هواداران رقیب هم که 5 ماهه رنگ شادی رو ندیدن تبریک میگم...بالاخره یک شب با شادی خوابیدن...تیتر های روزنامه زردشون خبر از حال خیلی هاشونه...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر