فهرست
تراکتور ۰-۰ صنعت؛ روز تلخ تبریز
تراکتور ۰-۰ صنعت؛ روز تلخ تبریز

تراکتور ۰-۰ صنعت؛ روز تلخ تبریز

تراکتور سازی تبریز و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و نهم لیگ برتر از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.  آگستو سزار در دقیقه ۳۷ برای صنعت نفت آبادان و دانیال اسماعیلی فر در دقیقه ۵۹ برای تراکتور سازی گلزنی کردند.  داور این دیدار به محمد ایران پوریان در دقیقه ۵۳ کارت زرد نشان داد. 

تراکتور سازی تبریز: جوردی آلمیدا، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایران‌پوریان، رضا شربتی، علی طاهران ، مهدی کیانی، مهدی مهدی پور، محمد ابراهیمی، محمدرضا آزادی و ارسلان مطهری

صنعت نفت آبادان: داود نوشی صوفیانی، مرتضی اسدی، حسین بغلانی علی عبداله زاده، مسعود ابراهیم زاده، کرار جاسم، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، زبیر نیک نفس، محمد شادکام و محمد امین درویشی

 

دقایق حساس

علی طاهران در دقیقه ۳ این دیدار توپ را از نزدیکی محوطه جریمه به محمد رضا آزادی در داخل محوطه جریمه پاس داده و این بازیکن در موقعیت تک به تک با دروازه بان تیم میهمان قرار گرفت ولی نتوانست از این فرصت استفاده کند. 

بازیکن تیم تراکتور سازی در دقیقه ۹ این دیدار از داخل محوطه جریمه تیم صنعت نفت آبادان توپ را به ارسلان مطهری و گوشه سمت راست دروازه نوشی صوفیانی ارسال کرد ولی این بازیکن نتوانست از موقعیت استفاده کند و توپ به بیرون رفت. 

مهدی کیانی در دقیقه ۲۶ شوت پرقدرتی را از پشت محوطه جریمه به سمت دروازه صنعت نفت آبادان زد که نوشی صوفیانی توپ را از بالای دروازه خود به کرنر ارسال کرد. 

فرزاد حاتیمی در دقیقه ۷۱ در داخل محوطه جریمه صنعت نفت آبادان با نوشی صوفیانی برخورد کرده و داور اعلام خطا کرد ولی حاتمی در ادامه توپ را وارد دروازه کرد که مورد قبول واقع نشد. 

محمد ابراهیمی در دقیقه ۵۶ در داخل محوطه جریمه صنعت نفت آبادان با دروازه بان تیم میهمان تک به تک شده و توپ با عکس العمل خوب داود نوشی صوفیانی راهی کرنر شد.

تیم تراکتور سازی با این نتیجه در جدول رده بندی ۳۱ امتیازی شده و صنعت نفت آبادان نیز ۳۹ امتیازی شد. 

     
آی اسپورت
2018-04-22 20:23:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر