فهرست
سیمه یا طارمی؛ قاتل تراکتور کدام است؟
سیمه یا طارمی؛ قاتل تراکتور کدام است؟

سیمه یا طارمی؛ قاتل تراکتور کدام است؟

آی اسپورت – تراکتورسازی در همان دقایق اولیه بازی مقابل الغرافه قطر با دو گل از میزبانش عقب افتاد. مهدی طارمی گل اول الغرافه را زد و روی گل دوم هم نقش اول را داشت اما مرور صحنه دو گلی که تراکتورسازی خورد نشان می‌دهد که سیمه گرکوف مدافع کروات تراکتورسازی شاید نقشی پررنگ‌تر از طارمی در دو گل دریافتی این تیم داشت.

 

سیمه گرگوف
سیمه گرگوف

سیمه روی گل اول الغرافه جاگیری خوبی نداشت و فاصله زیادی با مهدی طارمی داشت. همین فاصله باعث شد تا سانتر هافبک الغرافه از روی سر او عبور کند و طارمی با خیالی راحت و تحت کمترین فشار دروازه تراکتورسازی را باز کند. اما شاهکار سیمه روی گل دوم تراکتورسازی انجام شد. او پشت محوطه جریمه خودی در حالی که صاحب توپ بود، تحت فشار طارمی به زمین افتاد و طارمی را در موقعیت گلزنی قرار داد. طارمی در ادامه این صحنه جوردی آلمیدا را هم دریبل کرد و با پاسی عرضی وسلی اسنایدر را در موقعیت گلزنی قرار داد. با رسیدن سیمه به صحنه به نظر می‌رسید او توپ را دفع و اشتباهش را جبران خواهد کرد اما با تکلی عجیب و ناشیانه توپ را وارد دروازه خودی کرد تا نتیجه 2-0 شود.

در ادامه سیمه یک بار دیگر در دفعه توپ اشتباه کرد و خوش‌شانس بود که گل سوم الغرافه روی این صحنه به ثمر نرسید و چند دقیقه بعد بود که ارطغرل ساغلام ترجیح داد مدافع پراشتباه خودش را از بازی خارج کند.

۱۶ ۱۳  
آی اسپورت
2018-02-19 19:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۳ نظر
مارال
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
دوست دارم هم طارمی گل های زیادی بزنه هم ترآکتور ببره .
۵
آرش6
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۴۱
تر تری ها همین بازیکن ها بدردشون میخوره بعد هم برند شکایت کنند ازشون و محرومشون کنند

بازیکن بد بخت رو سرباز میکنند مدوم میشه بعد بهش فحش هم میدند -بیچاره ایران پوریان بیچاره ابراهیمی

۶
امین
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۰
طارمی خوب بود ولی قاتل سیمه مثل اسکول ها بازی میکرد خاک بر سرتون دفاع وسط هامون خیلی افتضاحن وشربتی همش رو به عقب خیلی ناراحتم
۳
امید از تفت
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۳۴
تراکتوریها باید از عالیشاه بخاطر تهمتی که زدند دلجویی کنند تا بتونه از فشار روحی و مصدومیتهای پیاپی خارج بشه و اونوقت تراکتور 20 تا 30 درصد بهتر میشه
۴ ۱
یاشاسین تراکتور
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۲۳
چطوری لنگی
سلطان
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۵۹
از طارمی دلگیر بودم ولی دمش گرم که 3 هیچ تراکتور لوله کرد این باخت رو به مجریای گزارش ورزشی شبکه سهند تبریک میگم نوش جونتون امسال که پرسپولیس قهرمان شد تو برنامشون با وقاحت به پرسپولیس تهمت میزدن حالا حالتون خوبه فهمیدین پرسپولیس چطور قهرمان شد یا 3 تا کمه!
۹ ۱
یاشاسین تراکتور
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۲۳
سه تای خودتون بهتر بود
علی
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
تیمی که مدیرعاملش میشه اجرلو و سپاه مثل مار روش چنبره میزنه از اینم بهتر نمیشه. این دو تا بازیکن رو کدوم دلال انداخته به تراکتور؟ از درب گجیل دو نفر میبرن از اینا بهتر بازی میکردن. مشکل تراکتور تعویض کادر فنی نیست. یه فردی مثل اجرلو میاد بزرگترین افتضاحات رو به بار میاره اما یه چیزی رو یادگرفته اونم اینکه چطوری با احساسات یه سری از هوادارا بازی کنه. بازیکن از ارمنستان میاره خودش دیپورت میکنه. مربی از ترکیه میاره تا از احساسات یه سری سواستفاده کنه. نتیجه میشه همین وضعیت که چپ و راست میبازن. میرن سراغ یه مربی دیگه. و روز از نو روزی از نو...
۷
رضا
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۳۸
فوتبال حرفه ایه ولی ۲ تا تمارض طارمی تو محوطه جریمه که یکیش پنالتی شد که در اوج حرفه ای گری انجام داد واقعا حالمو بد کرد .
۱
فرهاد
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۲۹
مقصر این باخت ها و سایر باختهای تیم های ایرانی دلال هایی هستند که این بنجل های خارجی را به ایران می اورند ان ز اوکراینی های پرسپولیس اون از 4 تا برزیلی بنجل سپاهان اینم از تراکتور
۱
امید
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۵۰
دقت کردین دیروز طارمی خیلی فداکارانه بازی میکرد!!! تو گل دوم میتونست خودش بزنه ولی پاس داد، تو گل سوم هم از اول خودش میتونست بزنه ولی پاس داد. تو ایران اصلاً ندیده بودم این طوری هی سعی کنه پاس بده.
۱ ۱
نوید
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۳
باهات موافقم معلوم بود که داره مراعات میکنه.
امیر
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۳:۳۰
قشنگ دلال ها تا دسته ... چیه این بازیکن ها اخه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر