فهرست
الدحیل ۳-۱ ذوب‌آهن؛ باخت در ده دقیقه
الدحیل ۳-۱ ذوب‌آهن؛ باخت در ده دقیقه

الدحیل ۳-۱ ذوب‌آهن؛ باخت در ده دقیقه

آی اسپورت – ذوب آهن تا دقایقی میانی نیمه دوم نمایشی فوق العاده داشت و با درخشش رشید مظاهری به پیروزی در این بازی امیدوار شده بود اما ناگهان در 10 دقیقه 3 گل خورد تا لیگ قهرمانان را با یک شکست بد آغاز کند.

هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2018، دوشنبه 23/11/96، ساعت 16:45، ورزشگاه عبداله بن خلیفه

داور: ساتو ریوجی(ژاپن)/ کمک ها: ساچارا تورو، یاماتوشی هیروشی (ژاپن)

الدحیل قطر: کلود امین، محمد موسی، لوکاس مندز، بسام هشام، کریم بوضیاف(31 سلطان البرکعلی عفیف، مراد ناجی، نام تائه هی، علی المعز(68-اسماعیل محمد)، یوسف المساکنی، یوسف العربی

سرمربی: جمال بلماضی 

ذوب آهن ایران: رشید مظاهری، خالد شفیعی، وحید محمدزاده، میلاد فخرالدینی، حمید بوحمدان، جرج ولسیانی، قاسم حدادیفر(73-اکبر ایمانی)، سیدمحمدرضا حسینی، بختیار رحمانی(68-ربیع عطایا)، مرتضی تبریزی(82- مهدی رجب زاده)، کی روش استنلی

سرمربی: امیر قلعه نویی

کارت زرد:بسام هشام(3+45) از الدحیل
استنلی کی‌روش(4) از ذوب آهن

شرح گل‌ها:
الدحیل 0 ذوب آهن 1(دقیقه 13، استنلی کی‌روش): حرکت تند و تیز ذوبی ها بازیکنان قطری را غافلگیر کرد و ارسال بلند هافبک ذوبی ها با چند ضربه سر به تبریزی رسید و او نیز با ضربه سر تیرک دروازه الدحیل را به لرزه درآورد و توپ بازگشتی را نیز استنلی کی‌روش موفق شد با ضربه ای سر و شیرجه ای دروازه حریف را باز کند.

الدحیل 1 ذوب آهن 1(74، کریم بودیاف): فشار بیش از حد قطری ها بالاخره در این دقیقه نتیجه داد شوت محکم مساکنی به زیبایی توسط مظاهری دفع شد اما ضربه ریباند را بودیاف تبدیل به گل کرد. گلی که با اشتباه محرز مدافعان ذوب آهن به حریف تقدیم شد. 
الدحیل 2 ذوب آهن 1(76، کریم بودیاف): تنها دو دقیقه پس از باز شدن دروازه ذوبی ها، یک ارسال دیگر بازهم با تعلل بازیکنان ذوب آهن به بودیاف رسید تا او با پروازی بلند توپ را با ضربه سر وارد دروازه ذوبی ها کند.

الدحیل 3 ذوب آهن 1(84، مساکنی): مدافعان ذوب آهن اشتباهات مرگبار خود را در این دقیق تکمیل کردند و با کمترین مزاحمت برای بازیکنان حریف، موقعیتی استثنایی برای الدحیلی ها به وجود آوردند و در نهایت مساکنی با ضربه ای دقیق سومین گل تیم میزبان را به ثمر رساند.

دقایق حساس:

دقیقه 5: شوت قدرتمند عفیف بازیکن تیم الدحیل با فاصله از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 14: یک دقیقه پس از گلزنی ذوبی ها حمله سریع قطری ها انجام گرفت اما ضربه ارسالی این تیم با ضربه سر کی روش از روی دروازه ذوبی ها دور شد. 
دقیقه 18: خطای بوحمدان، چسبیده به محوطه جریمه یک ضربه ایستگاهی به الدحیل داد. ضربه فنی بازیکن قرمز پوش از این ضربه ایستگاهی دروازه ذوبی ها را به شدت با خطر روبرو کرد اما واکنش استثنایی رشید مظاهری مانع از ورود توپ به دروازه خودی شد. 
دقیقه 22: یک موقعیت دیگری برای ذوبی ها در این دقیقه شکل گرفت اما ضربه خوب کی روش با واکنش امین لکومته مهار شد.

دقیقه 36: ارسال مراد ناجی از کناره چپ خط دفاعی ذوبی ها با ضربه سر خطرناک یوسف العربی دروازه ایرانی ها را تهدید کرد اما این توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. 
دقیقه 46: اولین حمله بازی در نیمه دوم توسط ذوبی ها شکل گرفت اما پرتاب بلند اوت توسط خالد شفیعی و ضربه سر وحیدزاده توسط مدافعان قطری دفع شد.

دقیقه 53: فشار قطری ها با یک شوت خطرناک دروازه ذوبی ها را به خطر انداخت اما با وجود به زمین خوردن توپ، گلر ملی پوش ذوبی ها باز هم با یک واکنش دیدنی و به موقع دیگر، توپ را به کرنر فرستاد. 
دقیقه 56: حمله ذوبی ها در حالی که پس از برخورد به دست مدافع الدحیل مشکوک به پنالتی بود با شوت محکم حسینی دروازه حریف را تهدید کرد اما این ضربه از بالای دروازه به بیرون رفت. 
دقیقه 70: حرکت تند و تیز الدحیلی ها که در این دقایق روی دروازه ذوبی ها خیمه زده اند چیزی نمانده بود تا دروازه ذوبی ها را باز کند اما این توپ راهی به دروازه این تیم نیافت.

 

۱ ۹  
آی اسپورت
2018-02-12 18:40:00
نظر دهید

۹ نظر
رضا
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
قلعه نویی بفرستید جام جهانی حیفه .ذوب اهن از کل تیمهای ایران بیشتر خرج کرده اخرش ابرو ایران و بردن .
لنگ اسپورت
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۱۹
میشه اسم مهره هاش رو به من بگی اقا رضای عزیز؟

دفاع راست : وریا غفوری، خسرو حیدری استقلال و حسین ماهینی ، صادق محرمی پرسپولیس و یا رامین رضاییان بازیکن سابق پرسپولیس بهتره؟؟؟؟ یا.... مزخرف ترین دفاع راست ایران میلاد فخردینی؟؟؟؟؟

هافبک دفاعی : چشمی ، ابراهیمی ، نورافکن ، فرشید باقری استقلال و نوراللهی ، کامیابی نیا پرسپولیس بهتره؟؟؟ یا ....قاسم حدادی فر بازیکن تموم شده و همیشه مصدوم ؟؟؟؟

هافبک تهاجمی : جباروف ، اسماعیلی ، شجاعیان استقلال و مسلمان ، بشاررسن ، احمدزاده و امیری پرسپولیس بهتره؟؟؟ یا....بختیار رحمانی که دوساله فوتبالش توسط منصوریان در استقلال و فولاد و پیکان نابود شده؟؟؟؟

خط دفاع : منتظری ، مجید حسینی استقلال و سید جلال حسینی ، شجاع خلیل زاده پرسپولیس بهتره؟؟؟ یا ...خالد شفیعی؟؟؟

بهترین دروازه بانان ایران رو کدوم تیم داره ؟؟؟ سید حسین حسینی ،علی رضا بیرانوند و سید مهدی رحمتی یا دروازه بان متوسط ذوب اهن؟؟؟

خط حمله : علیپور و منشا و طارمی بازیکن سابق پرسپولیس بهتره ؟؟؟ یا...مهدی رجب زاده؟؟؟ حالا مرتضی تبریزی بازیکن بدی نیست.

اقا رضای عزیز اگه از قلعه نوعی خوشت نمیاد رک و پوست کنده بگو از قلعه نوعی خوشم نمیاد.وگرنه قلعه نوعی استقلال رو تا نیمه نهای اسیا بالا اورد.سپاهان رو به جمع 8 تیم برتر اسیا رسوند و تراکتور هم در گروه مرگ با اقتدار به عنوان تیم اول صعود کرد و در مرحله بعدی هم با بدشانسی حذف شد.
قلعه نوعی امسال با ذوب اهن تا الان شاهکار کرده ودر لیگ در جایگاه دوم قرار داره.
هنوز 5 بازی دیگه مونده به امید صعود هر 4 نماینده ایران.
farhad rahimi
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
ذوب اهن بیشتر از همه تیم ها خرج کرده ؟ خوابی یا خودت را بخوابی زدی بودجه کل باشگاه ذوب 17 میلیارد است به اندازه فقط جریمه های باشگاه پرسپولیس . تازه شب دراز است اگر تیم دیگری بود 5 تا می خورد یک نگاه به باشگاههای قطر بیانداز ببین این تیم به همه 4- تا 5 تا گل زده
ناشناس
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
نمی دونم چرا زمان یحیی مجتبی و حالا هم قلعه گل میزنن ولی باز بعدش گل می خورند درست حسابی حمله نمی کنند اگه سرمربی مقابل از چند سال پیش ذوب را آنالیز کرده بود و بازی این فصل هم نمی دید بازم بازی را می برد و این هم نشان میده سرمربی خارجی زیاد خوب نیست ما خیلی بدیم
۶ ۱
جيم
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۹
دليلش رو مربيان وطني هميشه تو سر مربي تيم ملي ميزنن:

دفاع كه كاري نداره، ما هم بلديم اتوبوس بكاريم جلوي دروازه تا گل نخوريم

فقط معلوم نيس چرا اين كار سهل رو انجام نميدهند و هي به فوتبال تماشتگر پسند ادامه ميدن ....
سوشاتاجی
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
من فکرمیکنم دقیقه ۷۰ذوبی ها متوجه شدن الدحیل همون لخویاست تمرکزشون ب هم ریخت!!جدا از شوخی دفاع تیمی صفر در ۲۰دقیقه پایانی وعدم پرس تیمی و ضعف تاکتیکی عامل این نتیجه شد
۲
ميلاد
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
مشكلات تاكتيكي و جسمي در اين بازي بيداد ميكرد. يكي از مشكلات تيمهاي ايراني همينه.ما در قياص با اروپا كه در قياص با اسيا هم كلي عقبيم. ولي خوب دوستان هي ميگن نرين قطر فوتبالتون افت ميكنه. ريشه اين مشكلات هم در نبود امكانات ورزشي و زمين تمريني استاندارد هست. كه هزينه زيادي نداره ولي خوب الان نون توي كار پوپوليستي گرفتن بازيكن و تركوندن بمب خلاصه ميشه. البته بازم اقاي اذري قسمتي از بودجه رو صرف امكانات ميكنه ولي هنوز هم كافي نيست.
۲
كسري
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۰۰
يكي از قويترين تيمهاي اسياست ،الدحيل همون لخويا،واقعا تيم فوق العاده ايه پارسال پرسپوليس اين تيم رو به سختي حذف كرد . قبل بازي پارسال با لخويا و همچنين كيسه تنان با العين، مهاجراني گفته بود كه لخويا فوق العاده قريتر از العين هست واقعا بيراه نگفته بود .اين تيم الدحيل امسال در حد الهلال بلكه قويتر هم شايد باشه.
كسري
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۳:۰۰
يكي از قويترين تيمهاي اسياست ،الدحيل همون لخويا،واقعا تيم فوق العاده ايه پارسال پرسپوليس اين تيم رو به سختي حذف كرد . قبل بازي پارسال با لخويا و همچنين كيسه تنان با العين، مهاجراني گفته بود كه لخويا فوق العاده قريتر از العين هست واقعا بيراه نگفته بود .اين تيم الدحيل امسال در حد الهلال بلكه قويتر هم شايد باشه.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر