فهرست
واکنش به اتهام ژنرال؛ حلال نمی‌کنم
واکنش به اتهام ژنرال؛ حلال نمی‌کنم

واکنش به اتهام ژنرال؛ حلال نمی‌کنم

آی اسپورت – امیر قلعه‌نویی سرمربی ذوب‌آهن بعد از پیروزی تیمش بر پیکان در نشست خبری خود با طعنه به بازیکنان این تیم که سرباز تراکتورسازی شده بودند مدعی شد که ذوب‌آهن قبل از این 8 نفره بود و تازه 11 نفره شده است! به نظر می‌رسید قلعه‌نویی معتقد است که 3 بازیکن نیم‌فصل اول این تیم یعنی مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان و دانیال اسماعیلی‌فر با تمام وجود بازی نمی‌کردند. این اتهام امروز با واکنش تند مهدی مهدی‎پور مواجه شد.

او در گفتگو با ورزش سه از خود دفاع کرد و گفت: «وقتی ابتدای فصل مصدوم شدم آقای قلعه‌نویی من را فرستادند تهران تا با هزینه‌های باشگاه و کمک یکی از دوستانشان درمان شوم و من این محبت و لطف ایشان را فراموش نخواهم کرد. اما وقتی صحبت از 8نفره بازی کردن ذوب‌آهن می‌شود به ما هم برمی‌خورد. خدا را گواه می‌گیرم اگر در آن 6 بازی که من برای ذوب‌آهن به میدان رفته‌ام در یک صحنه وسط زمین کم‌کاری کرده باشم، تمام صحبت‌هایشان درست است؛ ولی اگر غیراینصورت باشد و تهمتی که به ما زده‌اند حقیقت نداشته باشد، من شخصا نه می‌بخشم و نه حلالشان می‌کنم.»

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2018-01-10 19:19:00
نظر دهید

۵ نظر
عرفان
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۶
کی حرف از کم کاری زد ؟ بازیکنی که تمرکز نداشته باشه متهم به کم کاری نیست . 3 بازیکن بودند که از اول فصل به خواسته یحیی و به وسیله اون اجرلو تمرکزشون به هم زده شد تا یحیی انتقام اخراج شدنش رو از ذوب آهن بگیره . تمرکز نداشتن مثل این می مونه که بازیکنی که با خانواده اش دعواش بشه یا درگیری مسائل مالی و چک و سفته باشه یا از رفتن به پادگان برای سربازی بترسه . مثل هاشم بیک زاده بدبخت که کی روش به روشهای مختلف و در زمانهای مختلف به وسیله نکونام از سادگیش سواستفاده می کرد تا تمرکز نداشته باشه
آیدین
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
اول کل مصاحبه‌ش که تو ورزش 3 هست رو بخون، بعد نظر بده.
۴
Ashkanredboy
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۱۸
امیر قلعه نوعی خودش اینکاره هست و همین جوری چند تا قهرمانی آورد. به بازیکن خرید قول سال بعد رو می داد. بچه جون پیش آون دیگه سیاه بازی نکن.
۷
فرهاد
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۰۳
اقای مهدی پور همه واقعیت را میدانند لطفا ماست مالی نکن. همه میدانند پیشنهاد 1.5 میلیاردی هوش و عقل از سرت پراند . سرنوشت سینا عشوری در انتظار توست . یادت باشده بچه بودی همین اذری دستت را میگرفت به تمرین ذوب میاوردت
محسن
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۱۶
اتفاقا امیرحسین صادقی و هاشم بیک زاده هم قرار است قلعه را حلال نکنند.اما مسئله اینجاست چه چیزی را این عزیزان نبخشند؟!!! کم کاری و کم فروشی خودشان را؟ قلعع باید یکی دو سالی کار نکند چون در این سه چهار فصل اخیر(به جز تراکتور که داستان دیگری داشت) در دو باشگاه دیگر،بازیکنان به او خیانت کردند.علت خیانت بازیکنان انروزهای استقلال قابل فهم است:دعوت به تیم ملی،در حالی که بازیکنان همطراز و جوانتر و البته بهتری هم در لیگ بودند.اما کم کاری ذوبی ها قابل درک نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر