فهرست
ساغلام در کنفرانس؛ دوست ندارم از داور انتقاد کنم
ساغلام در کنفرانس؛ دوست ندارم از داور انتقاد کنم

ساغلام در کنفرانس؛ دوست ندارم از داور انتقاد کنم

آی‌اسپورت- ارطغرول ساغلام بعد از تساوی یک بر یک مقابل پارس جنوبی جم گفت: بار دیگر به خاطر حادثه هوایی که رخ داد تسلیت می‌گویم و از خداوند طلب رحمت وبرای بازماندگان طلب صبر می‌کنم. ما از یک دوره پر فشار در حال عبور هستیم هر ۴ روز یک بار بازی می‌کنیم و مجبور هستیم این دوره را با یک کادر محدودی اداره کنیم. و تعویض‌ها و تغییرات زیادی نمی توانیم داشته باشیم و طبیعتا تیممان کمی خسته می‌شود. ۴ روز دیگر باز هم مسابقه داریم. در حالت کلی از بازیکنانم راضی هستم، از عملکرد آنها در دیدار مقابل الاهلی و الغرافه هم رضایت دارم؛ الاهلی و الغرافه تیم‌های سخت و قدرتمندی بودند با این وجود درصد مالکیت توپ ما مقابل آنها خوب بود.

  • در نیمه دوم کاملاً ما فوتبال بازی کردیم از تیمم راضی هستم باید قبول کنیم این تیم از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم بوده و بازیکنان خوبی را سال قبل از دست داده است. متاسفانه شرایط ما به گونه‌ای نیست که حریفان را در لیگ و آسیا تحت فشار قرار دهیم. قبل از حضور ما تراکتورسازی در ۴ بازی قبلی فقط یک امتیاز گرفته بود که از نظر روحی اُفت شدیدی داشتند، اما از بازیکنانم ممنون هستم که در مدت کوتاهی واکنش خوبی نشان دادند و ضعف و ناکارآمدی ها را از پیش روی خود برداشتند و شروع به خوب فوتبال بازی کردن کردند. یعنی وقتی نگاه می‌کنیم ما 4 بازی در لیگ انجام دادیم که 3 بازی خارج از خانه بوده است؛ 2 بازی در آسیا هم خارج از خانه بود.

  • ما به صورت مداوم مجبور به مسافرت هستیم و خارج از خانه بازی می‌کنیم و این موضوع تیم را خسته می‌کند؛ دوست ندارم این کلمات را به زبان بیاورم اما آرام آرام شروع کردیم و از پایین به بالا حرکت می‌کنیم که امیدوارم بعد از این هم بهتر شویم و بتوانیم بازی مقابل پیکان و دو دیدار مقابل الجزیره را به سلامت پشت سر بگذاریم.
  • ما مجبوریم هر ۴ روز یک بار بازی کنیم که این موضوع با توجه به بازیکنانی که در اختیار داریم و کمبود نفرات کار را برای ما دشوار کرده است. تعطیلی لیگ به ما اجازه می‌دهد تا استراحت کنیم.
  • بازی امروز بازی خوبی شد ابتدای مسابقه گل خوردیم، اما موفق شدیم بازی را به تعادل برسانیم ولی باز هم تیمی بودیم که در نیمه دوم، نیمه اول صاحب توپ و میدان بودیم و سعی کردیم پاس بدهیم و بازی کنیم و در نهایت به گُلی که می‌خواستیم رسیدیم.
  • اگر بخواهیم رو راست صحبت کنیم عادلانه بود بازی مساوی شود. باز هم از بازیکنانم ممنونم که در این دوره پرفشار به خوبی جنگیدند. حداقل این است که با روحیه جم را ترک می‌کنیم، هر چند این تساوی ما را خوشحال نکرد، اما با ناراحتی هم از جم نمی‌رویم.

  • از هواداران تبریزی تشکر می‌کنم که این همه راه آمدند و ما را حمایت کردند. آرزو دارم در دیدار مقابل پیکان هم بیایند و ما را حمایت کنند. برای تیم پارس جنوبی هم آرزوی موفقیت می‌کنم.
  • دوست ندارم از داوری انتقاد کنم؛ هر اشتباه داوری که با نیت خوب باشد قبول می‌کنیم. همانطور که مربیان و بازیکنان اشتباه می‌کنند داوران هم اشتباه دارند، فقط کافی است این اشتباهات را با نیت و وجدان راحت اعلام کنند.
  • برنامه ریزی بلند مدت سخت است؛ مجبوریم بازی به بازی پیش برویم، اما در حالت کلی به تیم و بازیکنانم بارها گفته‌ام که بازی درست را انجام دهند تا تماشاگران از دیدن آن لذت ببرند.
۱    
آی اسپورت
2018-02-24 18:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر