فهرست
الان چه وقت رفتن بود؟
الان چه وقت رفتن بود؟

الان چه وقت رفتن بود؟

آی اسپورت - «علی بی‌غم» هم به مهرداد پیوست. چه راحت و چه سبکبال.. مثل همیشه‌ی زندگی‌اش که بی‌تکلف قهقهه می‌زد.. هیچ وقت خودش را در قید و بند زندگی اسیر نکرد. از اول نفس‌هایش انگار بوی رفتن می‌داد.. «مسافر خسته‌ی من، بار سفر رو بسته بود.. دفتر خاطراتشو، رو طاقچه جا گذاشت و رفت.. عکسای یادگاری‌شو برای ما گذاشت و رفت..» بار سفرش اما چه مختصر بود: در چمدانش فقط یک ستاره داشت؛ «ننه‌‌علی»! بی‌دلیل نبود که انقدر طولش داد. گفتند قلبش دو ساعت بیشتر تاب این همه زجر را نمی‌آورد، اما قلب بزرگش انقدر عزرائیل را معطل کرد تا روز مادر بشود. تا روز مادر برود. حالا دیگر همه ایران قصه دلدادگی‌شان را می‌دانند. حالا «ننه‌علی» هزاران علی دارد.. هرچند هیچ کدام پسر رعنایش نمی‌شوند. پسر رعنایی که خنده‌هایش خستگی را از تن همه ما می‌برد.. اما طاقت دوری از رفیقش را نیاورد. از اول هم مهرداد را جور دیگری دوست داشت. او که با همه چیز شوخی می‌کرد فقط مقابل مهرداد ناگهان جدی و دلسوز می‌شد: «قرص‌هایت را خوردی؟» آخر هم مثل مهرداد، چهارشنبه رفت؛ چه چهارشنبه‌های سیاهی..

روح‌تان شاد پسرها.. انقدر برای ما خاطره‌ ساخته‌اید که هرگز از یاد نروید. علی بخیه؛ رکورددار بخیه در پرسپولیس. از این به بعد هربار بازیکنی در پرسپولیس ابرویش شکافته شود، سرش بشکند، همه یاد شماره هشتی می‌افتند که در دفاع مستحکم و در حمله خطرناک بود. شماره هشتی که مثل آب خوردن پنالتی می‌زد، برایش توفیر نداشت مقابلش گلر دسته یکی است یا محمد الدعایه یا حتی اولیور کان. آخ که چقدر خاطره داریم رفیق.. تنها کسی بودی که گل می‌زدی و علی پروین را از جا بلند می‌کردی. الان چه وقت رفتن بود؟ ما میخواستیم مربیگری‌ات را ببینیم. دامادی‌ات را ببینیم. با این همه غم چه کنیم آقای انصاریان...؟

۴۵ ۳  
آی اسپورت
2021-02-03 20:45:00
نظر دهید

۳ نظر
شهرام
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹، ۲۲:۴۳
علی بی غم نبود غمش خوشحالی مردم سرزمینش بود
روحش شاد
۲
محمود مطلق
چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹، ۲۲:۴۳
بسیار عالی مینویسی
از اول دلنوشته ات تا آخرش اشک از چشمانم سرازیر میشد
نمیدونم وقتی مینوشتی چه حالی داشتی
خدا به مادرش صبر بده
۳
۶۶۶
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹، ۰۰:۴۵
لعنت به شرکت آینه پرداز که از وقتی با پرسپولیس قرارداد بست فقط نحسی و بدبیاری واسه پرسپولیس اورده،لعنت به کسایی که با این شرکت منحوس قرارداد بستن،لعنت به پرویز مظلومی و باشگاه منحوس استقلال که به خاطر یه بازی، تاریخ دربی رو اینقدر عقب جلو کردن،شاید دربی تو همون تاریخ انجام میشد این اتفاقات نمی افتاد،افسوس
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر