فهرست
نمایش جدید هدایتی برای پرسپولیس: دردسری به نام سروش
نمایش جدید هدایتی برای پرسپولیس: دردسری به نام سروش

نمایش جدید هدایتی برای پرسپولیس: دردسری به نام سروش

آی اسپورت- با نزدیک شدن به تعطیلات نیم‌فصل و فرصت دوباره تیم‌ها برای فصل نقل وانتقالات، فعالیت حسین هدایتی و دوستان نزدیکش هم شروع شده است. او که در فصل نقل وانتقالات حسابی سروصدا کرده بود حالا باز هم فرصت مناسبی برای اجرای نمایش‌های همیشگی‌اش پیدا خواهد کرد. این بار نیم‌فصل است و بحث داغ سروش رفیعی. بازیکنی که هنوز بازیکن آزاد نشده کلی مشتری پروپا قرص دارد و همزمان استقلال و پرسپولیس را هم مشتری خود می‌بیند. حالا چه فرصتی بهتر از این برای مرد همیشه جنجالی پرسپولیسی‌ها که نمایشی هم برای خود دست و پا کند.

سروش رفیعی بازیکن خوبی است و از آن دسته بازیکنانی است که هر مربی آرزوی داشتن او را دارد. سوال اصلی اما این است آیا سروش رفیعی الان و در این شرایط به درد پرسپولیس می‌خورد یا نه؟

مهم‌ترین اصل پرسپولیس در این هفته‌هایی که از لیگ گذشته یکدستی تیم بوده است. در تیم برانکو هیچ بازیکن ستاره‌ای وجود ندارد. از آن سو بعضی از بازیکنان در ترکیب اصلی شاید حضور دارند که به اعتقاد عده‌ای در حد و اندازه‌های تیم نیستند اما نقاط ضعف آن‌ها در همین یکدستی ناپدید شده و ضرری به تیم وارد نمی‌‌کند. به همین دلیل است که برای رامین رضاییان ستاره و یا سروش رفیعی آماده حتی با وجود کیفیت فنی بهترشان نسبت به بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی تیم نمی‌توان جای خالی پیدا کرد.

حضور بازیکنان این‌چنینی فقط با وارد کردن حاشیه به تیم ضربه می‌زند، همانند اتفاقی که در مورد رامین رضاییان در حال وقوع است. اتفاقی که با حضور سروش رفیعی چندین برابر می‌شود.

در این شرایط به نظر می‌رسد جواب به این سوال که آیا سروش به درد پرسپولیس فعلی می‌خورد یا نه منفی است. مطرح کردن بحث حضور رفیعی در پرسپولیس در این روزها تنها کارایی‌اش اجرای یک نمایش و سرزبان انداختن مجددا نامشان است و هیچ مصرف دیگری ندارد. 

۸ ۱  
آی اسپورت
2016-10-18 16:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۲۵
هیچ حاشیه ای نداره. سروش بازیکنی هست که برانکو روی جذبش اصرار داره و ربطی به هدایتی هم نداره. ما مسلمان مصدوم بشه بازیکن خلاق و پاسور نداریم. نیم فصل دوم بازیها فشرده میشه و ما حداقل باید 6 بازی توی آسیا هم انجام بدیم و به سروش نیاز داریم.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر