فهرست
اشتباه پشت اشتباه
اشتباه پشت اشتباه

اشتباه پشت اشتباه

آی‌اسپورت-  اینکه دیگری اشتباه کرده، چرا من نکنم؟ یا چرا اشتباه دیگری را در بوق و کرنا نکنم؟ یا من اشتباه نمی‌کنم، دیگری کرده و غیره و غیره، همگی از ناپختگی یا سطحی‌نگری نشأت می‌گیرد. متأسفانه امروز کشتی ایران درگیر این مسائل شده و تا وقتی افراد اشتباهات خود را نپذیرند و دیگری را متهم نکرده و قبول نکنند که هر کس مسئول اعمال خود است و همه برای یک هدف تلاش کرده و برای رسیدن به آن باید از خودگذشتگی داشت نه تخریب، آن روز عید کشتی و روز موفقیت همه ماست. 

اینکه در گذشته میزبانی جام جهانی کشتی از خوزستان به تهران تغییر کرده اشتباه بوده است و باید اطلاع رسانی می‌شد که متأسفانه نشده اما اشتباه بزرگ‌تر اینجاست که از شهری که دیگر میزبان نیست پولی بابت میزبانی گرفته شود و اشتباه بزرگ‌تر از آن آنجاست که فدراسیون برای برگزاری این رقابت‌ها که به نوعی آبروی کشتی ایران است باید ۲۰۰ میلیون تومان به شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی اجاره دهد، آیا خانواده پرافتخار و متعصب کشتی نباید بابت این اشتباهات سریالی و این اجاره بها آن هم برای دو روز مسابقه در ورزشگاه ۱۲ هزار نفری آزادی -که برای همین میزبانی‌ها ساخته شده- دلگیر شده و متولیان ورزش را به باد انتقاد بگیرند؟ 

این خط این نشان، کشتی با این بار کج به ساحل آرامش نمی‌رسد و فردای المپیک افسوس فرصت از دست رفته را خواهد خورد اگر امروز همدلی و وحدت را در خانواده خود ایجاد و تقویت نکند. اجازه ندهیم اختلافات داخلی به کشتی ملی ایران آسیب بزند. اگر به این درک برسیم که با تخریب دیگری آباد نخواهیم شد و مهم‌تر از میزبانی شهر، میزبانی موفق ایران در یک رویداد بین‌المللی است، آن روز دیگر کشتی در مسیر درست قرار گرفته و همه ما خیالمان راحت خواهد بود که در رقابت‌های جهانی و المپیک با خیال آسوده با رقبای خود رقابت کرده و حق خود را با افتخار خواهد گرفت؛ برای این‌کار باید همه با همه باشیم نه علیه هم.

  ۱  
آی اسپورت
2019-10-25 01:49:00
نظر دهید

۱ نظر
.
جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۵۳
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر