فهرست
زیدان: هیچ توضیحی برای این شکست پیدا نمی‌کنم
زیدان: هیچ توضیحی برای این شکست پیدا نمی‌کنم

زیدان: هیچ توضیحی برای این شکست پیدا نمی‌کنم

آی اسپورت- رئال مادرید در شبی که استحقاق شکست را نداشت در خانه با یک گل مغلوب ویارئال شد تا بحران این تیم جدی تر شود. باز یامشب سیاری را به یاد بای ابتدای فصل برابر بتیس انداخت و مشابه همان شب تلخ، رئال پس از اینکه موقعیت های گلزنی زیادی را از دست داد در نهایت با گل دقیقه 90 مغلوب شد. رئال حالا باید برای کسب رتبه چهارمی با ویارئال و سویا بجنگد که برای بسیاری از هواداران این باشگاه پذیرفتنی نیست. زیدان پس از جدیدترین ناکامی رئال مقابل خبرنگاران قرار گرفت و گفت:« این نتیجه کاملا غیرمنصفانه است و پذیرفتنش دشوار؛ چرا که فرصت های گلزنی زیادی خلق کردیم ولی انگار توپ نمی خواست وارد دروازه شود. این مساله زجر آور است. بازی خوبی انجام دادیم و شایسته این شکست نبودیم ولی واقعیت این است که باختیم و باید آن را پذیرفت. در میان تمام نکات منفی این بازی باید به دنبال نکات مثبت گشت و باید بگویم که با وجود شکست، نکات امیدوارکننده ای را در بازیکنان دیدم.»

زیزو ادامه داد: «بازیکنانم هرگز پاپس نکشیدند و این کار ساده ای نیست؛ چون بارها با بدشانسی توپ های شان گل نشد و در عوض بر خلاف روند بازی گل خوردیم. پیغام من به بازیکنان این است که باید به همین روند ادامه دهند. الان روی بد فوتبال به ما رو کرده ولی آن را تغییر خواهیم داد. این با اتحاد و همبستگی ممکن خواهد شد. فوتبال همین است و همه چیز بر خلاف میل ما پیش می رود با این حال رئال هرگز تسلیم نمی شود. به مبارزه ادامه خواهیم داد و از همین بازی بعدی برابر لگانس در کوپا دل ری می توان این کار را شروع کرد. این شکست از هر جهت غیر قابل توضیح است و به خاطر بازیکنان بسیار ناراحتم. آنها همه کار کردند و نمی توانم کسی را سرزنش کنم. لحظات و روزهای تلخی را سپری می کنیم و چیز بیشتری نمی توان گفت.»

 ورزش سه

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-01-13 21:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
وحید بارساپولیسی
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۸
کارمای تمام جام ها و توپ طلاهای دزدی رو که تو دوسال از بارسا اتلتیکو و بایرن ربودید دارید میدید.. بدتر هم خواهد شد.. شما حتی تو باشگاه های جهان دو فصل قبل جلوی تیم گمنام ژاپنی 2:1 تا دقیقه 88 عقب بودبد و راموس باید اخراج میشد که داور کنیایی کارت زرد دوم راموس رو گذاشت جیبش تا بتونین دقیقه 91 مساوی کنید و از شکست مفتضحانه جلوی تیمی که قهرمان آسیا هم نبود فرار کنید.. ازین گندا و لجن بازیا سراسر باشگاهتون رو فراگرفته.. یه روزی کارماشو پس میدید که امروزه مثل میلان برلوسکونی و اینتر موراتی و منچستر یونایتد فرگوسن..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر