فهرست
مورینیو: چرا یونایتد این قرارداد را با دخئا امضا کرد؟
مورینیو: چرا یونایتد این قرارداد را با دخئا امضا کرد؟

مورینیو: چرا یونایتد این قرارداد را با دخئا امضا کرد؟

آی‌اسپورت-  ژوزه مورینیو و روی کین بر این باورند که داوید دخئا شایستگی قرارداد جدید چهارساله‌اش را ندارد. این درازه‌بان اسپانیایی اخیرا تا سال ۲۰۲۳ با یونایتد قرارداد امضا کرده است. قرارداد قبلی او در پایان فصل منقضی می‌شد.

سر الکس فرگوسن او را در سال ۲۰۱۱ از اتلتیکو مادرید خرید، و این دروازه‌بان ۲۸ ساله در هشت سال حضور در یونایتد با این تیم در انگلیس و اروپا موفق بوده است. اما او در فصل گذشته اشتباهات متعددی داشت و بسیاری می‌گویند که او دوران اوجش را پشت سر گذاشته است.

مورینیو و کین که برای بازی وستهم و یونایتد کارشناس برنامه «سوپر ساندی» شبکه اسکای اسپورتس بودند، به دخئا حمله کردند. مورینیو گفت: «به نظرم او قراردادی گران‌قیمت امضا کرده، در حالی که یونایتد لازم نبود تا این حد برای حفظ او بپردازد. یک یا دو سال پیش کل دنیا به دنبالش بودند، اما در حال حاضر، که او قراردادی باورنکردنی را امضا کرده، به نظرم اکثر درهای بزرگ به روی او بسته شده بودند. در رئال مادرید بسته شد چون آنها تیبو کورتوا را خریدند و دروازه‌بان نمی‌خواهند. بارسلونا هم همین‌طور، آنها مارک آندره تر اشتگن جوان و رویایی را دارند. پاری سن ژرمن هم کیلور ناواس را خرید که دروازه‌بان خیلی خوبی است و ۳۴ سالگی برای دروازه‌بان‌ها اصلا سن بالایی نیست. فکر نمی‌کنم یونایتد تحت فشار بوده باشد. چه کسی حاضر بود او را جذب کند؟ به نظرم دخئا شانس آورد.»

کین هم گفت: «مطمئن نیستم او ارزش این قرارداد را داشته باشد. گوش کنید، دروازه‌بان‌ها می‌تواند اشتباه کنند. من همیشه نگران او بوده‌ام. او هرگز دروازه‌بانی مقتدر نبوده است. من هرگز این حس را نگرفته‌ام که شخصیت او روی اطرافیانش تاثیرگذار باشد.»

۶    
آی اسپورت
2019-09-22 21:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر