فهرست
پایان خدمت احمد؛ بازگشت از بازی با نفت!‌
پایان خدمت احمد؛ بازگشت از بازی با نفت!‌

پایان خدمت احمد؛ بازگشت از بازی با نفت!‌

آی اسپورت- انگار ماجرای مربوط به پایان خدمت احمد نوراللهی دارد با یک پایان خوش تمام می‌شود. این یعنی جلسه چند ساعته افشین پیروانی با مسئولان سازمان نظام وظیفه نتایج مثبتی داشته است. سردار موسی کمالی معاون اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در این باره گفت: «خدمت قانونی نوراللهی تمام شده و ما قبلا اجازه داده بودیم که افراد در این وضعیت بتوانند در 3 ماه آخرین وضعیت خود فعالیت‌های خود را داشته باشند. به همین دلیل به دنبال راه حلی هستیم تا مشکل این بازیکن هم حل شود و در اسرع وقت آن را پیگیری خواهیم کرد. الان نمی‌توانم زمانی را برای صدور کارت پایات خدمت او اعلام کنم اما به دنبال این هستیم تا در اسرع وقت مشکل نوراللهی را حل کنیم تا بتواند پرسپولیس را همراهی کند. ما پیش از این هم به او اجازه داده بودیم در بازی‌های آسیایی تیمش را همراهی کند. ما به عنوان ستاد کل نیروهای مسلح دست همکاری داده‌ایم تا ببینیم چه پیش می‌آید. به هر حال این بازیکن سرباز  نیروی سپاه است و انشاالله که مشکلش حل خواهد شد.»

تغییر لحن سردار کمالی برای پرسپولیسی‌ها امیدوار کننده است. چرا که تا دو روز پیش مقامات قاطعانه ادعا کرده بودند تا وقتی نوراللهی دوران آموزشی‌اش را در تبریز پشت سر نگذارد نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند. اما حالا مواضع آن‌ها کاملا تعدیل شده است. آخرین خبر هم این است که با مساعدت سازمان نظام وظیفه و نیروهای مسلح دو ماه از سربازی این بازیکن طبق قانون بخشیده شده و کارت پایان خدمت هافبک پرسپولیس طی دو، سه روز آینده صادر خواهد شد.

نوراللهی در پی هماهنگی‌های انجام شده شب گذشته با آجرلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم دیدار کرده و باشگاه تراکتورسازی هم همکاری‌های لازم را برای طی مراحل اداری و صدور کارت پایان خدمت داشته است که در صورت موافقت نهایی مسئولان نظام وظیفه و ستاد کل نیروهای مسلح مشکل سربازی نوراللهی طی روزهای آینده حل و فصل خواهد شد. آجرلو برای اینکه مشکل نوراللهی بیش از این ادامه پیدا نکند و این بازیکن بتواند به فوتبالش ادامه دهد نامه‌های لازم را امضا کرد تا ترخیص او نهایی شود.  به این ترتیب نوراللهی از هفته آینده می‌تواند پرسپولیس را همراهی کند اما قطعا دیدار با تراکتورسازی را از دست خواهد داد.

۳ ۱۱  
آی اسپورت
2017-12-27 15:42:00
نظر دهید

۱۱ نظر
آرش
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
نظام وظیفه پرسپولیسی، باید تا زمان هرمجدون و پیروزی نهایی خیر بر شر خدمت میکرد. بالاخره همه چی باید از شوت احمد شروع بشه
ساشا
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
استاد هرمجدون نه آرماگدون !!!!!!!!! در ضمن سوزش بعضی ها هم از شوت احمد آقا شروع شد. غروب جمعه فروردین 95 !!!!!!!!!!!!!!!
آرش
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
به به استاد سخن شیخ الرییس، عموجون شما اول برو تلفظهای مختلف آرماگدونت رو ببین بعد اینجا تصحیح اوراق امتحانی انجام بده، شاسا جان
حسام
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۰۸
عارش تلفظ مختلف آرماگدون مهم نیست اون چیزی که مصطلحه مهمه که ضایع نشی و پررو بازی درنیاری وقتی چیز بلد نیستی حرف بزرگتر از دهنت قرقره کنی. عمویی با توپت بازی کن تا وقتش بشه کلمه جدید یاد بگیر. قاقا بهت میدم برای هر کلمه‌ی جدید. آفرین
آرش
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۵:۳۶
به به استاد رودکی از قرن چهارم هم تشریف فرما شدن،واقعا وقتی گوه بارتون نیست مجبورین روده درازی کنین؟
آرش
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۵:۴۱
راستی رودکی جان شما فعلا برو راجع به فرق قرقره با غرغره تحقیق کن، شیش تا قاقا هم بهت میدم.
کوهیار
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۵۰
پس برانکو باید یه پست دیگه برا ربیع خوار جور کنه چون با سه هافبک دفاعی که نمیتونه بازی کنه
۱ ۱
حمید
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
از حق کشی نظام وظیف نمی گذریم ولی یک سئوال اساسی هم از مدیران پرسپولیسی باید پرسید که چرا وقتی این مساله به همین راحتی با یک جلسه حل می شد چرا این جلسه رو زودتر نذاشتن؟
jabi
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۱
همین حالا و با قانون کسر خدمت پدر پسرهایی معافیت میگیرن حتی بدون یک روز خدمت .حتی بدون گذراندن دوره آموزشی. اونوقت برای این بچه همه چی قانونی شد؟ بعد مشکلش با امضای آجرلو حل شد؟ پس تا الان کجا بودن ایشون. منتظر بودن تراکتور با پرسپولیس بازی کنه بعد مجوز حضورشو صادر کنن؟ واقعا که. ملت وچیز فرض نکنین خواهشا. فساد و کثافت از همه جا زده بیرون.
موراتا
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
اولا دم تراکتور گرم که مسئولینش در مورد احمد همکاری کاملی داشتن دوما باید دید با بازگشت احمد برانکوباز هم ربیع خواه ر و درترکیب اصلی قرار میده یا نه
۱
حمید
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
از حق کشی نظام وظیف نمی گذریم ولی یک سئوال اساسی هم از مدیران پرسپولیسی باید پرسید که چرا وقتی این مساله به همین راحتی با یک جلسه حل می شد چرا این جلسه رو زودتر نذاشتن؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر