فهرست
مقایسه منصوریان نفت و استقلال/ رو به جلو
مقایسه منصوریان نفت و استقلال/ رو به جلو

مقایسه منصوریان نفت و استقلال/ رو به جلو

آی اسپورت – یکی از اتفاقات عجیبی که در پایان نیم‌فصل اول لیگ شانزدهم برای منصوریان افتاده بود، تشابه باورنکردنی نتایج تیم‌های او در دو فصل اخیر بود. منصوریان در پایان نیم‌فصل لیگ پانزدهم با نفت 22 امتیاز گرفت و در رده هشتم جدول ایستاد. با استقلال هم همین اتفاق برای او افتاد و در پایان نیم‌فصل اول لیگ شانزدهم، تیم او 22 امتیاز گرفت و با تفاضل گل بهتر نسبت به سپاهان در رده هفتم جدول قرار گرفت. عجیبب این که این دو تیم در نیم‌فصل اول 5 برد، 7 تساوی و 3 باخت کسب کرده بودند!

نفت منصوریان کم‌کم در نیم‌فصل دوم بهتر شد. تیم او پس از چند نتیجه متفاوت سرانجام از هفته بیستم تا هفته بیست و پنجم 6 پیروزی پیاپی کسب کرد. روندی که اگر زودتر شروع می‌شد می‌توانست سهمیه آسیایی را هم برای تیمی که تا رده‌های پایین جدول سقوط کرده بود به ارمغان بیاورد. اما به نظر می‌رسد استقلال منصوریان روند رو به رشد خود را کمی زودتر از نفت منصوریان آغاز کرده است. آبی‌ها با 5 برد در 6 بازی اخیر رشد قابل ملاحظه‌ای داشتند و در عرض 6 هفته خود را از رده هفتم به رده سوم جدول رسانده و موقعیت خود را هم تثبیت کرده‌اند. شاید تجربه منصوریان در این مدت به او کمک کرده تا بتواند تیمش را زودتر و البته به موقع تر از بحران نجات بدهد. این گام رو به جلو شاید بتواند استقلال را به همان چیزی برساند که دست نفت فصل پیش، از آن کوتاه ماند؛ یعنی سهمیه مستقیم آسیایی!

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-02-13 18:19:00
نظر دهید

۲ نظر
علی
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۹
منصوریان اونقدر خراب میکنه که امید قهرمانی از دست بره بعد تیمش بی استرس میشه و نتایج اندکی بهتری میگیره ولی منصوریان ذاتا قهرمان بشو نیست زمان بازیگری هم فقط در یه قهرمانی بودش( سال 85 ) سال اولی که نفت بود فصل93-94 به دوستان گفتم این بهترین سال منصوریانه منتظر سال های بدتر باشید سال بعد 94-95 بدتر از سال قبل بود امسال هم قطعا با مهره هایی که داشته بدتر از پارساله و مطمین باشید سال دیگه بدترین منصوریان را میبینید اگر از استقلال بره هم غیر ممکنه دیگه کسی بهش تیم بده
۴ ۱
واقع بين
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۲
كلا آب رو بريز اونجايي كه ميسوزه !!! ... من ديگه حرفي ندارم
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر