فهرست
ضعیف‌ترین نمایش فرانسه در ده سال گذشته
ضعیف‌ترین نمایش فرانسه در ده سال گذشته

ضعیف‌ترین نمایش فرانسه در ده سال گذشته

آی‌اسپورت- فرانسه رکورد ضعیفی در بازی برابر ترکیه در انتخابی یورو ۲۰۲۰ از خود به جای گذاشت.  تیم ملی فوتبال فرانسه در دیداری از سری رقابت‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ برابر ترکیه با نتیجه دو بر صفر شکست خورد.

در این دیدار بازیکنان فرانسه نتوانستند حتی یک شوت در چارچوب برابر حریف خود داشته باشند. این اتفاق برای اولین بار در ۱۰ سال اخیر رخ می‌دهد که در یک دیدار، تیم ملی فرانسه موفق نمی‌شود حتی یک شوت در چارچوب داشته باشد. در مجموع قهرمان جهان ۴ شوت به سمت دروازه حریف در این دیدار داشت که هیچکدام دروازه بان حریف را به دردسر نینداخت.

کیلیان ام باپه که از سال ۲۰۱۷ در تیم ملی فوتبال فرانسه بازی می‌کند، در این دیدار ۲۲ بار توپ را لو داد که این رکورد منفی نیز در کارنامه او ثبت شد. تیم ملی فرانسه بعد از این شکست به رده دوم گروه سقوط کرد و ترکیه در صدر جدول قرار گرفت.

  ۱  
آی اسپورت
2019-06-09 09:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۵۱
از خبر ناهاری که ملاک سنجش کیفیت بازی یک تیم شوت در چارچوب است بیش از این انتظاری نیست . مثلا اگر یک تیم 6 تا تک به تک داشته باشد که مهاجمش دروازبان را هم دریبل بزند بعد توپ را به خارج چارچوب بزند ان تک به تک ها چون خارج چارچوب بوده پس موقعیت گل نیست. بخدا اینها فقط بلدند حرفهای کوچه بازازاری را در رسانه ها منتشر کنند دریغ از یک جو سواد فوتبالی و دانش فنیو شما تا حالا یک تحلیل فنی که نوشته خودشان باشند از این سایت دیدید فقط تمام مطالبشان شده حاشیه برای دیگران و پاچه خواری برای لنگ. تیتر های امروزشان را ببینید اقای قلعه هنوز پنجم هستید؟ داماش از حقش دفاع می کند؟ ..... جمع کنید بابا این درو دکان را
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر