فهرست
نیمکت بی ستاره؛ این حذف چقدر نشانه داشت
نیمکت بی ستاره؛ این حذف چقدر نشانه داشت

نیمکت بی ستاره؛ این حذف چقدر نشانه داشت

آی اسپورت - محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی و عدم توانایی استفاده از خریدهای جدید، بیش از پیش در دیدار با پاختاکور ازبکستان نمایان شد؛ جایی که در غیاب وریا غفوری و هروویه میلیچ، کادرفنی استقلال هر آن‌چه در چنته داشت را به میدان فرستاد و روی نیمکت نیز بازیکنان جوان و کم‌تجربه‌ای که بیشتر آن‌ها در فاز دفاعی می‌توانستند به کمک تیم‌شان بیایند در اختیار مجید نامجومطلق بود. بازی با مثلث دیاباته-قایدی-مطهری از ابتدا باعث شده بود تا استقلال برای تقویت خط حمله‌اش در نیمه دوم مهره کلیدی را در روی نیمکت نداشته باشد.

درست همان‌جایی که بازی برای آبی‌ها گره خورده بود و آن‌ها نیاز به تقویت ترکیب خود داشتند، نامجومطلق مجبور شد از بازیکنانی چون باقری، رضاوند و حتی مرادی جوان در ترکیب تیمش استفاده کند و آن‌ها نیز میل دفاعی بیشتری نسبت به حضور در حملات داشتند تا تعویض‌های استقلال مقابل حریف ازبک خود نافرجام باشد؛ تعویض‌هایی که البته نمی‌توان بابت آن کادرفنی استقلال را هم توبیخ کرد چرا که آن‌ها هر آنچه در اختیار داشتند را به میدان فرستاده بودند و لیست خالی استقلال باعث شده بود تا برای تقویت از بازیکنان جوان بهره ببرند.

بدون تردید اگر استقلال می‌توانست از خریدهای جدید خود بهره ببرد یا حتی غفوری و میلیچ در اختیار کادرفنی استقلال بودند، آن‌ها با آسودگی می‌توانستند در ترکیب خود تغییرات مثبت و سازنده‌ای را ایفا کنند اما مصدومیت، محرومیت انضباطی و محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی دست به دست هم دادند تا استقلال در مقابل قهرمان فوتبال ازبکستان نتواند آنطور که باید در نیمه دوم تقویت شود و سرانجام مقابل حریف خود با شکست از میدان خارج شود.

 

ورزش سه 

۲ ۲  
آی اسپورت
2020-09-27 12:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اشکان
يكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۲:۵۷
واقعا فازتون چیه ...فصل های قبل پرسپولیس بازیکن جدید نمی گرفت و شما می گرفتین ..هی خبرنگار دوزاری و هوادار هوچی تیم استقلال زمین و زمان رو جر می دادن که وزیر پرسپولیسه و اسکلت تیم پرسپولیس حفظ شده و با 14 تا بازیکن رفتیم فینال واقعی آسیا و بهانه نمی آوردیم.... حالا امثال برعکس شده و این خبرنگار دوزاری این مطلب رو زده
واقعا وات دِ فاز؟
۴
ارتش سرخ
يكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۳۵
خودمون را گول نزنیم،به اندازه کافی بازیکن خوب برای بردن پاختاکور داشت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر